Sayfa 242/899 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342742 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 1,929 - 1,936 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by ekoloji Yazıyı Oku
    Şişe nin sayfasına giremiyorum, benimi engelliyor. anlamadım..
    buraya giriyorsan oraya da girebilirsin. tarama geçmişini temizle.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

vay be icinde köylülerle birlikte yükselen hisse yapmışlar

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by omahakahini Yazıyı Oku
    kusura bakma ama laf mı şimdi bu? köylülerin içinde olduğu foruma yazma o zaman. memleketin başına ne geldiyse bu sınıf ayrımı zorbalığından geldi zaten!

Muahahahahaha. Sen de aradan iyi sokuyorsun ha Buffet.

Alıntı Originally Posted by ekoloji Yazıyı Oku
    Günaydın 6.09 bildin 666
    Orda goruluyor seans acilisindan onceki eslesme 9.40'dan itibaren. Bilici degilimdir ben.

Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    kusura bakma ama laf mı şimdi bu? köylülerin içinde olduğu foruma yazma o zaman. memleketin başına ne geldiyse bu sınıf ayrımı zorbalığından geldi zaten!
    Köylü milletin efendisidir kıymetli abim

7. Vay be. Daha önce 16 ay beklemiştim ona yakın bir bekleme oldu. Tebrikler bekleyebilenlere tabi henüz şimdilik. Herkese başarılar. Bu beklemeyi yapan sayısı ne kadar artarsa ülkede o kadar bilinçli yatırımcı sayısı artacak tabi doğru şirketlerde. Aynı zamanda birkaç güzel şirkette hatırı sayılır bir portföy oluşturma şansı yaratmista oluyor insan böyle dusulerde ki, Aynı zamanda buradaki karekterler sayesindede yoğurt yeme şekilleri, trade veya sabır konusunda tecrübe edinmiş oldum. Teşekkürler bu kişilere de.. saygılar.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    Köylü milletin efendisidir kıymetli abim
    Alındıysan afedersin ama sahipleniyicim ben. 1 lot alan da adam milyon lot alan da. kaldı ki buranın kuralı bu. birileri kazanacak/birileri kaybedecek.

Ayrımcılık/devrecilik/hemşehricilik, vs. vs. maalesef ülkenin kaderi. Bana göre bebesinin mevlüdünde altın varaklı bardaklardan şerbet ikram eden muhafazakarla, pavyonda 'Ölürüm Türkiyem' şarkısını isteyen milliyetçi ve Bodrum'da gece kulübünde DJ 'Bella Ciao' çaldığında yumruk kaldıran solcu bana göre aynı adamdır. Maalesef bu coğrafya görgüsüz ve sakil insan yetiştiriyor. sözüm sana değil.

Bol kazançların olsun.

Sayfa 242/899 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342742 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •