Sayfa 74/899 İlkİlk ... 2464727374757684124174574 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 585 - 592 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Boyle sey olmaz ya. Adam hakkimizda her gun gelip sallayip sayllayip duruyor, ceza almiyor yazilar gidiyor sadece.

Benim hakkimda bir daha bir kelime yazarsan seninle ugrasirim at hirsizi.

Bircok tahdada birseyler cevirdiler karanlik odada. Ayni Cete. Finans alista Ak, Meri, Global, YF satista.

Karanlik Oda:

3.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Bircok tahdada birseyler cevirdiler karanlik odada. Ayni Cete. Finans alista Ak, Meri, Global, YF satista.

Karanlik Oda:

Bende bunu öğrenmeye çalışıyorum bunu neden yapmış olabilirler daha önce böyle yaptığını hatırlamıyorum mal değişimi mi yoksa tahtayı bir harekete hazırlamak mı sizler sürekli izlediğiniz için belki bir fikriniz olabilir... neden merill satsın ve qnb alsın durduk yere

4.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Ziraat yatırımın da beklentisi aynı civarda:http://lb.ziraatyatirim.com.tr/eu/v/...3DDF5BFAEE3857

5. Sodanın 3Ç kâr beklentisi neden çok düşük ? Yatırım mı söz konusu ?

Alıntı Originally Posted by TYPHOON20 Yazıyı Oku
    Bende bunu öğrenmeye çalışıyorum bunu neden yapmış olabilirler daha önce böyle yaptığını hatırlamıyorum mal değişimi mi yoksa tahtayı bir harekete hazırlamak mı sizler sürekli izlediğiniz için belki bir fikriniz olabilir... neden merill satsın ve qnb alsın durduk yere
    Ayni cete demisim. Alicilar ile saticilar ayni sahis.

7.  Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    Sodanın 3Ç kâr beklentisi neden çok düşük ? Yatırım mı söz konusu ?
    62 milyon bu dönem gideri, %30 civarı dönemsel döviz baz etkisine bağlı kayıp, yuksek hammadde düşük soda kulu fiyatları vs.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 74/899 İlkİlk ... 2464727374757684124174574 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •