Special Days Image
Sayfa 78/899 İlkİlk ... 2868767778798088128178578 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 617 - 624 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Iyi devam edin, ben ehli deveyi tuttum, kusuma bile onu diyorum. Nezyen Tevfik de nasil yazmis ya.

Sise de iyi gidiyor, toteme gerek yok belki.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Iyi devam edin, ben ehli deveyi tuttum, kusuma bile onu diyorum. Nezyen Tevfik de nasil yazmis ya.

Daha maliyete bile 27 kuruş var! Çok süründürdü bakalım toplayabilecek mi .
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku

Nasuhun dediği gibi totem yapıyoruz. Bugün özellikle de endeksin kırmızı yaktığı yerde oldukça yüksek hacimde yeşil yakması gerçekten olumluydu diyecem ama ne zaman olumlasam çok şükür lafı ağzıma tıkıyor ama ben yine de söyleyecem bugün iyi bir görüntü verdi her nekadar ak ve meri işin pislik kısmını devam ettirselerde.

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

4. Arkadaslar vara yoga konusmayin . Hakan atilla hakkinda ne biliyorsunuzda siyaset yapiyorsunuz. Vatanını satmayan adam hakkinda atip tutuyorsuniz. Devlet aklina sizjn gucunuz yetmez.

5. Kimse devlet aklına kafayı yormasın. TÜBİTAK ta okunmuş zemzem suyunu keşfedene büyük ödül veriyorlar. Bir kerecikten birşey olmaz diyen zihniyetin amacını sorgulamak ne haddimize. Zaten aklımızda ermez. Biz gidekte kumdan kaleler yapıp dalgalara karşı savunma yapalım. Soda nın niyetini çözemedik daha böyük meselelerden bizene. Yakında Marsa taşınırız artık. Güzelim ülkemde çocuklarımızı nasıl bir gelecek bekliyor meçhul.

Ahmet Taner Kışlalı
    "Sevdiğiniz işi yaparsanız, hayatınızda bir gün bile çalışmanız gerekmez”. (Conficius)
    Söylediklerim asla yatırım tavsiyesi içermez.

Alıntı Originally Posted by temhay Yazıyı Oku
    Arkadaslar vara yoga konusmayin . Hakan atilla hakkinda ne biliyorsunuzda siyaset yapiyorsunuz. Vatanını satmayan adam hakkinda atip tutuyorsuniz. Devlet aklina sizjn gucunuz yetmez.
    Halk benim as hissem. Sabahlara kadar o davalari her gun izledik. HA'nin vatanseverligine birsey diyen olmadi ki zaten. Ama kasabin milli egitim bakani, baytarin Tubitak baskani (miydi) oldugu yerde belli ki de gorevine en uygun kisiymis. Sen ne bilyorsun acaba temhay?

Alıntı Originally Posted by ÇİRKİN KRaL Yazıyı Oku
    Kimse devlet aklına kafayı yormasın. TÜBİTAK ta okunmuş zemzem suyunu keşfedene büyük ödül veriyorlar. Bir kerecikten birşey olmaz diyen zihniyetin amacını sorgulamak ne haddimize. Zaten aklımızda ermez. Biz gidekte kumdan kaleler yapıp dalgalara karşı savunma yapalım. Soda nın niyetini çözemedik daha böyük meselelerden bizene. Yakında Marsa taşınırız artık. Güzelim ülkemde çocuklarımızı nasıl bir gelecek bekliyor meçhul.

Ahmet Taner Kışlalı
    Sen de mi totem yaptin yoksa Cirkin_Kral??? Herseyi sifreli topigin.

Urungu

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    Hakan Atilla hakkında olumsuz birşey yazan oldu mu? Nedir bu kabullenemez tavır temhay? Vatan satma ile vs ne alakası var bu işin? Benim aklım çok şeye erer bu arada. Hakan Atilla’nın BIST in başına neden getirildiğine mi ermeyecek kafamız? Mal mıyız biz?

Neyse iyi bir seans diliyorum soda ya. Bol kazançlar .
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Sayfa 78/899 İlkİlk ... 2868767778798088128178578 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •