Sayfa 81/899 İlkİlk ... 3171798081828391131181581 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 641 - 648 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1. böyle ******** hisse BİST te çok az bulunur
    Son düzenleme : bozoklu5; 22-10-2019 saat: 16:08.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    FOREKS ANKETİ-Soda Sanayi'nin 2019 yılı 3.çeyrek karının 144,5 milyon TL olması bekleniyor
    22/10/2019 15:53:08

Analistlerin Soda Sanayi'nin 2019 yılı 3.çeyrek medyan tahmini 144,5 milyon TL kar seviyesinde oluştu.
    Foreks'in anketine göre, Şirket'in kar rakamına yönelik ortalama tahmin 154,4 milyon TL, en yüksek tahmin 210 milyon TL, en düşük tahmin ise 133 milyon TL oldu.
    Soda Sanayi'nin 2018 yılı 3.çeyrek net karı 818 milyon TL olarak gerçekleşmişti.
    Ankete Deniz Yatırım, Ünlü & Co, Tacirler Yatırım, BGC Partners,
    İş Yatırım, Ziraat Yatırım, Oyak Yatırım, Yatırım Finansman, Garanti
    Yatırım, Halk Yatırım, Ak Yatırım, QNB Finansinvest ve Vakıf Yatırım olmak üzere toplam 13 kurum katıldı.
    Borsa İstanbul'da konsolide şirketler için son açıklanma tarihi
    11 Kasım olarak belirlendi.
    NOT: Foreks Haber Merkezi tarafından düzenlenen bilanço anketine katılmak isteyen ilgili aracı kurum yetkilileri [email protected] adresine mail gönderebilir.
    UYARI: Anket verilerinin 'Foreks Anketi' ibaresiyle kullanılması gerekmektedir.

(Milyon TL) Ortalama Medyan
    NS FAVÖK NK NS FAVÖK NK
    --------------------- ---------------------
    SODA 2019 3Ç 1.002,6 222,7 154,4 1.005,9 220,0 144,5

(Milyon TL) Maksimum Minimum
    NS FAVÖK NK NS FAVÖK NK
    --------------------- ---------------------
    SODA 2019 3Ç 1.032,0 251,5 210,0 977,0 211,0 133,0
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by bozoklu5 Yazıyı Oku
    böyle ******** hisse BİST te çok az bulunur
    sabır sn bozoklu sabır. siz borsada ******** hisse görmemişsiniz sanırım....

4.  Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    sabır sn bozoklu sabır. siz borsada ******** hisse görmemişsiniz sanırım....
    eyvallah kardeş zaten sabır çekiyoruz.soda hissesini temettü amaçlı aldım. çocuklara miras olarak soda ereğli ve aksa hisse portföyüm var.üçüde temettü hissesi.ölünceye kadar bu üçünde duracağım.10 yıl sonra ben ölünce çocuklar inşallah sevinirler.çok süründü soda çok iyi yerler bekliyordum yine yanıldım bu nedenle o paylaşımı yaptım. bol kazançlar kardeş

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by bozoklu5 Yazıyı Oku
    eyvallah kardeş zaten sabır çekiyoruz.soda hissesini temettü amaçlı aldım. çocuklara miras olarak soda ereğli ve aksa hisse portföyüm var.üçüde temettü hissesi.ölünceye kadar bu üçünde duracağım.10 yıl sonra ben ölünce çocuklar inşallah sevinirler.çok süründü soda çok iyi yerler bekliyordum yine yanıldım bu nedenle o paylaşımı yaptım. bol kazançlar kardeş
    temettücü isen sen de uzuncusun. SODA kadar sağlam 3-5 kağıt var uzunda kafan rahat olsun. 5 sene sonra bu günlere güler geçersin.

O değil de bugün Suriye için verilen süre doluyor, RTE Putin görüşmesi var, Halkbank davası an itibarıyla başlamış sanırım.
    Garip garip gelişmelere gebe bir gün içindeyiz. İnşallah bir şeyler kabarmaz
    Yorumlarım Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

7. Öyle beklersen böyle patlatırlar kademelerini...

Alıntı Originally Posted by LoftHeR Yazıyı Oku
    O değil de bugün Suriye için verilen süre doluyor, RTE Putin görüşmesi var, Halkbank davası an itibarıyla başlamış sanırım.
    Garip garip gelişmelere gebe bir gün içindeyiz. İnşallah bir şeyler kabarmaz
    Halkbank davasinda banka King & Spalding'e PoA vermemis anladigim kadariyla. Mahkemenin celbini alacak yok onun adina. Giyabindan gorulme ihtimali de var. HA'nin BIST'in basina getirilmesi ile bu mesaj verildi bence. Inceldigi yerden kopsun zaten.

Sayfa 81/899 İlkİlk ... 3171798081828391131181581 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •