Sayfa 853/899 İlkİlk ... 353753803843851852853854855863 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 6,817 - 6,824 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1.  Alıntı Originally Posted by mavipenguen Yazıyı Oku
    tüm paydaşların bu programı kaçırmamalarını diliyorum...
    https://twitter.com/pasabahce/status...27977290317824
    Sayın Mavipenguen

Ayrıntılı bilgi edinebileceğimiz bir programdan haberdar ettiğiniz için teşekkür ederim.

2.  Alıntı Originally Posted by alanlı Yazıyı Oku
    Sayın Mavipenguen

Ayrıntılı bilgi edinebileceğimiz bir programdan haberdar ettiğiniz için teşekkür ederim.
    rica ederim üstadım.açıkçası bu haber beni heyecanladırdı.lakin yinede detay önemli.
    yüzde yüz yerli olması,dünyada ilk olması ve halihazırda ilk otel restorant ve cafeler de kullanıma hazır olması gerçekten çok önemli.
    bu lanet virüsün de cam yüzeyde 5 gün yaşadığını düşünürsek...hayırlısı inşallah..

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by mavipenguen Yazıyı Oku
    rica ederim üstadım.açıkçası bu haber beni heyecanladırdı.lakin yinede detay önemli.
    yüzde yüz yerli olması,dünyada ilk olması ve halihazırda ilk otel restorant ve cafeler de kullanıma hazır olması gerçekten çok önemli.
    bu lanet virüsün de cam yüzeyde 5 gün yaşadığını düşünürsek...hayırlısı inşallah..
    Sevgili dostum umarım heyecanın karşılığını bulur ama bana göre zaten yükseltilecekse bahane edilir sadece .

Çünkü biz para kazanamadığımız için bu durumda değiliz, üç beş hergele yüzünden bu haldeyiz.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by alanlı Yazıyı Oku
    Hangi tebliğ kanun vb neye göre devam ettirilebilir?????? Bu konu ile bilgisi olan var ise bilgi paylaşımında bulunursa sevinirim.

)"[/B]
    Dostum daha önce okumuştum ama kaynak veremiyorum kusura bakma. Eğer birleşme takvimi yetişmezse ek süre verilebiliyor, verilmezse süreç yeniden başlatılıyor.

Birleşme iptal olsa yahut başa sarılsa her türlü karlı oluruz ama bunların hepsi aynı sürünün çakalı.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by aldirma_reis Yazıyı Oku
    Bende kendi milletimi anlamıyorum. Nedir sizin bu dolar ve Euro sevdanız ? Herkes tutturmuş dolar 10 tl olacak. Bu kesim resmen köstekçi. Duanız derdiniz yansın bu ülke, köle olsun birilerine.
    Milletimiz hakkında anlamadığın daha çok şey var .

6. Oyak cimento birleşmeden sonra fiyat nerelere gitti. Aynı potansiyel fazlasıyla cam grubunda da var. Cuma günu Citi bir ton mal almış. Anad. cam takip ediyordum kac aydır, birden hacim hareket gelmesiyle harekete gectim.

Alıntı Originally Posted by Babakan83 Yazıyı Oku
    Adalet yok esitlik yok.
    2 yıldır Soda tasiyorum. Elimde 3,20 Maliyetli Alka vardi Soda saglamdir dedik bugün Alka 12 lerde. Elimde Uluun vardi 2,7 maliyetle Uluun 15 i gördü. Dedik Soda saglamdir Sodaya dönelim.
    Ben gurbetciyim Arkadasim bundan sonra bu ülkede kriz patlasin döviz patlasin diye beklersem istersem hain olan kimdir?
    Paramizi memlekete getirip Borsaya koyduk megerse burasi Borsa kim kime ...miymis.
    Madem altta kalanın cani ciksin dolari 10 lirada Euro yu 12 lerde görmek icin Dua edicem. ICIMIZDEKI HAINLERI TEMIZLEMEDIKCE HAK HUKUK SADECE GUKUK.

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hissenin beklediğiniz değere gelmemesi başka birleşme ile ilgili değerleme başka bir konu.
    bahsettiğiniz kağıtlarla sodanın alakası yok dediğiniz gibi sağlam kağıt demişsiniz girmişsiniz daha fazla riske girip o adını andığınız tırıvırı kağıtlara yönelebilirdiniz.hala da geç değil her gün tavan yapma potansiyeli olan bir sürü kağıt var.

soda yatırımcısının genel profili her sene temettümü alayım enflasyon üzeri getirim olsun kaliteli ve saygın bir şirkete hissedar olayım mantığıdır çoğu zaman

döviz kazancını tl ye çevirip döviz çıkarken tl den para kazanmaya çalışmak zor bir iştir. 2 yıl önce dolar 4,5 tl idi yani alacağınız hissede 2 yıl kaldığınızda size %50 getirecek o parayı dövize çevirdiğinizde birşey kazanmamış olacaksınız.biz tl kazancımızla burada bunu yapmaya zorlanıyoruz sizinki iyi cesaret.

neyse konuyu dağıtmayalım ama sodayı da ulu larla mulularla kıyaslamayalım.eleştireceksek de birleşme ve değerleme kısımlarını eleştirelim zira çok güzel para kazananlar oldu burada hala mevcutlar.en basiti ben 8 liralardan çıkmıştım herhalde 4-4,5 maliyet vardı yanliş hatırlamıyorsam

8. Sayin Moza

Hissenin istedigimiz degere gelmemesi birlesme ile alakalı bir konu. Dolar 6,8 iken Sodanin olmasi gereken fiyati 9 - 10 lira aralığıdır.Yıllardır arasında bu sekilde bir oranlama var. Biz bu kağıdı borsaya ilk girdigi gün halka arzdan ailece olarak almıştık. Tırıvırı dediginiz kağıtlardan Alka nın Abisi Alkim Soda ile beraber aynı yıllarda halka arz oldu Alkanin Sahibi Kora ailesi yatirimci dostudur.Uluun yeni ve speķülasyonun olduğu bir kağıt ama hikayesi olan bir kağıt. Neyse meselemiz bu değil.

Benim şahsi kanaatim borsa ve dövizdeki giriş çıkış noktalarını doğruya yakın tahmin ederseniz her türlü kazanırsınız. Borsa panik olanlarin kaybettigi arenadir. Bkz Tramp tweetleri ve corona baslangıcı borsa seviyelerine.

Soda yatırımcısı kaba tabiri ile dayak yedi.
    Eğer bu sekilde birlesme olursa yeni sirketle devam ederim kaçırdıklarim fırsat maliyeti olur. Yapacak birsey yok beddua etmekden başka.
     Alıntı Originally Posted by moza80 Yazıyı Oku
    hissenin beklediğiniz değere gelmemesi başka birleşme ile ilgili değerleme başka bir konu.
    bahsettiğiniz kağıtlarla sodanın alakası yok dediğiniz gibi sağlam kağıt demişsiniz girmişsiniz daha fazla riske girip o adını andığınız tırıvırı kağıtlara yönelebilirdiniz.hala da geç değil her gün tavan yapma potansiyeli olan bir sürü kağıt var.

soda yatırımcısının genel profili her sene temettümü alayım enflasyon üzeri getirim olsun kaliteli ve saygın bir şirkete hissedar olayım mantığıdır çoğu zaman

döviz kazancını tl ye çevirip döviz çıkarken tl den para kazanmaya çalışmak zor bir iştir. 2 yıl önce dolar 4,5 tl idi yani alacağınız hissede 2 yıl kaldığınızda size %50 getirecek o parayı dövize çevirdiğinizde birşey kazanmamış olacaksınız.biz tl kazancımızla burada bunu yapmaya zorlanıyoruz sizinki iyi cesaret.

neyse konuyu dağıtmayalım ama sodayı da ulu larla mulularla kıyaslamayalım.eleştireceksek de birleşme ve değerleme kısımlarını eleştirelim zira çok güzel para kazananlar oldu burada hala mevcutlar.en basiti ben 8 liralardan çıkmıştım herhalde 4-4,5 maliyet vardı yanliş hatırlamıyorsam
    SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

Sayfa 853/899 İlkİlk ... 353753803843851852853854855863 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •