Sayfa 403/899 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 3,217 - 3,224 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1. En başta yanlışım yok ise pd dd hamgisinde düşükse o bir nebze avantajlı olucak,
    Sonrasında farklı rasyolar devereye girecek,
    Ama her halükarda fk sı yerlerde pd dd leri emsal sanayi şirketelerine göre çok düşük,
    Kar rakamları olarak sürekli yüksek karlar açıklayan şirketlerin,
    Birleşme esnasında şuandaki seviyelerden çok daha yükseklerde fiyatlancağı bence kesindir,
    Korkmaya gerek yok tam tersi dencm haric tüm şirketleri ciddi olumlu etkiler

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Son gulen iyi gulermis! Hikaye Cetesi ile de iyi gulmustuk halbuki. Bu ise tam jackpot. Intikamim aci oldu Kulcuden.

3.  Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    En başta yanlışım yok ise pd dd hamgisinde düşükse o bir nebze avantajlı olucak,
    Sonrasında farklı rasyolar devereye girecek,
    Ama her halükarda fk sı yerlerde pd dd leri emsal sanayi şirketelerine göre çok düşük,
    Kar rakamları olarak sürekli yüksek karlar açıklayan şirketlerin,
    Birleşme esnasında şuandaki seviyelerden çok daha yükseklerde fiyatlancağı bence kesindir,
    Korkmaya gerek yok tam tersi dencm haric tüm şirketleri ciddi olumlu etkiler

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    En olumlu trkcm'a yansir, soda icin hafif kotu olabilir.

Evet haberi duydum geldim beyler, ilk kez başıma gelen bir durum olduğu için nasıl bir etkileşim olacak bilmiyorum. Bilenler bilgilendirsin lütfen...

Korkmaya başladım, hani cahillik mutluluktu.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

Ben de aranıza yeni geldim 2.49-2.50 ile.Genelde geldiğim yere uğur getiririm.Tabiiki öğle rastlantı eseri değil geliş sebebim.Sıkışan bir grafiği var.Haberlerin etkisi ile yarın pozitif bir açılış bekliyorum.Gün içi 6.75-6.78 i deneyeceğini bekliyorum
    Saygılar sevgiler

Borcu olana yarayacak arkadaslar

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by LoftHeR Yazıyı Oku
    Evet haberi duydum geldim beyler, ilk kez başıma gelen bir durum olduğu için nasıl bir etkileşim olacak bilmiyorum. Bilenler bilgilendirsin lütfen...
    El turco'dan:

Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    aynı süreç şu anda oyak çimento kağıtlarında yaşanıyor.

son 30 günlük ortalama fiyattan ayrılma hakkı veya belli oranlarda grup şirketlerinden hissesi olanlara mardin çimento hissesi verilecek orda.

şu anda spk onayı bekleniyor.

her şirket için ayrı avantaj ve dezavantaj oluşturuyor bu durum.

Sayfa 403/899 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •