Sayfa 220/899 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270320720 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 1,753 - 1,760 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1.  Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Hisseyi çok eskilerden beri biliyorum.. Eskiden çok sığ diye bulaşmazdım . Şu an girebileceğim likitide büyüklüğüne sahip en azından.. Eskiden bosna başta dışardada yatırımları vardı.. Gene girmiş bi işlere.. 60 lira kastettim ama 10 kat kazanç benim çok kayda değer bi getiri değil
    Adel değil burası soda

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    evet BIST 30 hissesinde 10 kat kazanç kayda değer değil haklısınız. Başarılar diliyorum size
    Bende size başarılar dilerim.. İzleyip görelim sodaya inanıyorum.adel dışında şu son 1 senede beni üzen hiç bi şirket olmadı.. Sodaya da sonuna kadar inanıyorum
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Bende size başarılar dilerim.. İzleyip görelim sodaya inanıyorum.adel dışında şu son 1 senede beni üzen hiç bi şirket olmadı.. Sodaya da sonuna kadar inanıyorum
    abi benden sana tavsiye. sakın yanlış anlama yol göstermek vs. haddime değil. ama sodadan pek beklentini öyle 10 kat filan yükseltme. 10 kat değil de 10 lira olursa BIST 30 un 'best performing' hissesi olur zaten.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

4.  Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    abi benden sana tavsiye. sakın yanlış anlama yol göstermek vs. haddime değil. ama sodadan pek beklentini öyle 10 kat filan yükseltme. 10 kat değil de 10 lira olursa BIST 30 un 'best performing' hissesi olur zaten.
    Nasip diyelim o zaman..
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
    Ozaman iş değişir tabi. Şayet bir yıldır hiç yanılmadıysanız tam yerine geldiniz demektir. Burada hiç birimiz yanılmayanlarız, bizden bir kesimde bu sodanın yeşil şişelerini yapan şişe diye bir şirket var diğer bir kısmımız da orada. Ara ara yanılanlar oldu, onlar da gitti zaten keko, yucin gibi.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

6.  Alıntı Originally Posted by BARBA Yazıyı Oku
    Ozaman iş değişir tabi. Şayet bir yıldır hiç yanılmadıysanız tam yerine geldiniz demektir. Burada hiç birimiz yanılmayanlarız, bizden bir kesimde bu sodanın yeşil şişelerini yapan şişe diye bir şirket var diğer bir kısmımız da orada. Ara ara yanılanlar oldu, onlar da gitti zaten keko, yucin gibi.
    Şirketi uzun zamandır takip etmiyorum.. Ben hisseye en son baktığımda romanya bosna gibi ülkelerde fabrikalar kuruluyordu, lot sayısı çok azdı ve şirketin elinde idi.. İşler ne oldu bedelsizlerle dolaşımdaki lotlar ne kadar arttı takip etmedim ama yıllık kapanışlarda rsı dip yeni bir altın vuruş moduna gelmiştir benim gözümde.. Düşer çıkar nasip artık

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
    Şirketi uzun zamandır takip etmiyorum.. Ben hisseye en son baktığımda romanya bosna gibi ülkelerde fabrikalar kuruluyordu, lot sayısı çok azdı ve şirketin elinde idi.. İşler ne oldu bedelsizlerle dolaşımdaki lotlar ne kadar arttı takip etmedim ama yıllık kapanışlarda rsı dip yeni bir altın vuruş moduna gelmiştir benim gözümde.. Düşer çıkar nasip artık
    Hocam biz topikçe 6 aydır altın vuruşuyoruz zaten, rsı önemli tabi.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

Sayfa 220/899 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270320720 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •