Sayfa 193/899 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293693 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1.  Alıntı Originally Posted by BARBA Yazıyı Oku
    Vışşş TOPHOON bana kızmış muhatap olmiii. Yaaaa... şimdi çarşambalardan da mahdum kaldik iyimi.

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hayır size değil hiç kimseye kızmam...

Salı günkü öngörümü de çok iyi hatırlıyorum demiştim ki yarın çarşamba yine benim için çarşamba olması umrumda değil ama tahta yapıcı böyle yapıyor yarın hareket olacak dedim... Ama siz nasıl anlarsanız anlayın... Ben net olarak aşağı ya da yukarı hareket olacak demedim demem zaten... Yön vermedim... Sizler ısrarla yukarı anlamak istiyorsunuz o sizin anlama ile ilgili sorununuz... (bu sözleri söylerken bile size kızmıyorum çünkü ne kadar anlatırsan anlat ancak karşıdakinin anlayabildiği kadardır) Şimdi olmuş mu olmamış mı grafik üzerinde görelim... Buradaki sarı daire salı günü yani yarın hareket olacak dediğim gün yeşil daire de çarşamba günü hareketten kasıt ne bir önceki günün en üst veya en alt fiyatlarının bir yöne geçileceğidir... Burda ne olmuş en alt fiyatı aşağı geçilmiş geçen çarşamba da yukarı geçilmişti... ona tahta yapıcı karar verir...

Şimdi burada sayın 666 da söyledi dedi ki bunu bilmek marifet değil bunu sıradan biri atsa da yüzde elli tutturabilir doğrudur atsa tutturabilir ben de zaten bu benim marifetim falan demiyorum... Ben herkes gibi gördüğümü paylaşıyorum o da çıkıyor bu kadar basit görüşüm olmadığında da ertesi gün için bir tahminim yok diyorum... Umarım artık anlaşılmıştır... Bu kadar emek verip yazdım... Umarım bu mesele kapanır...
    [IMG][/IMG]

Alıntı Originally Posted by TYPHOON20 Yazıyı Oku
    Şimdi burada sayın 666 da söyledi dedi ki bunu bilmek marifet değil bunu sıradan biri atsa da yüzde elli tutturabilir doğrudur atsa tutturabilir ben de zaten bu benim marifetim falan demiyorum... Ben herkes gibi gördüğümü paylaşıyorum o da çıkıyor bu kadar basit görüşüm olmadığında da ertesi gün için bir tahminim yok diyorum... Umarım artık anlaşılmıştır... Bu kadar emek verip yazdım... Umarım bu mesele kapanır...
    BARBA da aynisini diyor TYPHOON zaten. Hatirlarsan "Emek veriyorsun, art niyetin olmadigi belli" demisti. Problem bu topige cok fazla "bilici" geliyor da ondan. Devam et bence ongorulerine, emek veriyorsun, belki birisi yararlanir.

3. Soda artık Alman liginde B.Munih, La Liga' da Barcelona, Premier League' de Liverpool gibi.
    Katsayısı çok düşük.
    Sergen şöyle demiş bir yorumunda;
    ""Avrupa'ya gitmek hiç kolay değil. Benim Almanya ile oynadığımız milli maçtan sonra Bayern Münih'e transferim vardı. Adamlar bir araştırmışlar beni... Almadılar." "
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
     Alıntı Originally Posted by TYPHOON20 Yazıyı Oku
    Hayır size değil hiç kimseye kızmam...

Salı günkü öngörümü de çok iyi hatırlıyorum demiştim ki yarın çarşamba yine benim için çarşamba olması umrumda değil ama tahta yapıcı böyle yapıyor yarın hareket olacak dedim... Ama siz nasıl anlarsanız anlayın... Ben net olarak aşağı ya da yukarı hareket olacak demedim demem zaten... Yön vermedim... Sizler ısrarla yukarı anlamak istiyorsunuz o sizin anlama ile ilgili sorununuz... (bu sözleri söylerken bile size kızmıyorum çünkü ne kadar anlatırsan anlat ancak karşıdakinin anlayabildiği kadardır)..
    Bak güzel kardeş, sen güzel bir kardeşe benziyorsun, öyle karşındakinin anlama seviyesine dair yorum yapmadan önce biraz düşün, acaba benim anlayamadigim biseyler varmı, olabilirmi?
    Şimdi;
    Hisse fiyatında artış azalışın önemi şöyle dursun teorin bi defa butlan sakat yani doğuştan sakat yok hükmünde anlayacağın. Yani bunu salı günkü kapanıştaki mum formasyonları ile fitildi, gövdeydi, çekiçti, ters çekiçti, uzun,kısa çubuk veya izafi bir yeşil ok veya herhangi bir formasyon ile yarını yorumlayabilirsin ona şüphe yok, lakin bunu günlerle izah etmeye çalışırsan söylediğinin esiri olursun, işin içine inanç karışır mesala musluman isen cuma değilsen pazar günleri kutsaldir. Kaz'ı/gazı nekadar cevirsende yanar.
    Son not: Ne kadar anlatırsan anlat "bildigin" kadar anlatırsın daha uygun olur. Bence bana biraz kızsan fena olmaz.

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

Bu arada 6 ay once "heyecanli, pimpirikli" diyorduk TYPHOON'a. Ama grafikler atiyor, calismalar yapiyor, isabetli tahminlerde bulunuyor simdi. Ben olayi anlamadim. O sureden bu sureye kendini mi gelistirdi? Farkli bir kisi gibime geldi.

6. https://www.youtube.com/watch?v=2QkiZPkW7Ow&t=170s

Videonun yayın tarihinde hisse 7.2 TL....

Alıntı Originally Posted by expertadvisor Yazıyı Oku
    https://www.youtube.com/watch?v=2QkiZPkW7Ow&t=170s
    Videonun yayın tarihinde hisse 7.2 TL....
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...16#post3700816

Iste Mayis ayinda onu gorunce artik iyice ayyuka cikti bu olay demistim. Art niyeti oldugunu zannetmiyorum yanliz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,340
    Geçen sattıklarımi geri yerine koydum....

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 193/899 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293693 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •