Sayfa 862/899 İlkİlk ... 362762812852860861862863864872 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 6,889 - 6,896 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1.  Alıntı Originally Posted by elfidaa Yazıyı Oku
    3 iş günü kaldı 16 temmuz da bültene

Birleşme Sözleşmesi ve Birleşme Raporunda degişiklik olacagını söylenmişti kap düşen bir bilgi yok
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/859873

herhangi revize yok birleşme oranların da

2. Beklenen Kap haberi geldi, hisse dönüşüm oranları değişmeden aynen muhafaza edilmiş. Bu durumda trakya cam soda ya göre bir hayli pahalı kaldı mevcut fiyat ile. Trakya tahtasını şişirip millete patlattılar görünüyor.

Neyse hissedarlarına hayırlı olsun.
    Cahillik mutluluktur!

3.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Yav biriniz iki çizik çekip teknik 10 -11 lirayı gösteriyor deyin de az neşemiz gelsin. Olması gerekmiyor yav öylesine yazın işte. 20 demeyin inanmayız ama 15 kadar her fiyata inanırız. Ha bir de küsüratlı yazın, inandırıcı olsun .

Şu aşamada hem takas hemde teknik bilgisi yanıltıcı olur hele bir sonuçlansın şu birleşme olayı rengarenk yapacam burayı yada Şişe topicini..Heehhh...
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

4.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Beklenen Kap haberi geldi, hisse dönüşüm oranları değişmeden aynen muhafaza edilmiş. Bu durumda trakya cam soda ya göre bir hayli pahalı kaldı mevcut fiyat ile. Trakya tahtasını şişirip millete patlattılar görünüyor.

Neyse hissedarlarına hayırlı olsun.
    Yorumlar farklı ; tebliğ den önce başvurdunuz, tekrar başvurun demişler , şişe de aynı oranlar İle başvurmuş , raporu da ekleyerek .. içimde bir umut ; bu ne lan deyip adil fiyat öde demesi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Sayfaya yeni girenler heyecan yapmayın. Şirket prosedür gereği başvuruyu yenilemiş. Spk 'dan gelen bir şey yok .

6.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Sayfaya yeni girenler heyecan yapmayın. Şirket prosedür gereği başvuruyu yenilemiş. Spk 'dan gelen bir şey yok .
    Umudum halen var, bir ADİL fiyat isterim Derse yandi gulum keten helva..

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by tunver Yazıyı Oku
    Umudum halen var, bir ADİL fiyat isterim Derse yandi gulum keten helva..

Yetkisi var istediği fiyatı biçer Spk ama şimdiye kadar ki tavrı pek olumlu değil. umarım sizin dediğiniz gibi olur.

8. Birleşme Eylüldeymiş ve serbest fiyattan açılacakmış ...hiç şahit olmadım serbest fiyata isterlerse bigünde yüzde 50 yaptırabilirler ,çok iştah açıcı ...oyakç de durum nasıl oldu bilen varmı ilk gün ???

Sayfa 862/899 İlkİlk ... 362762812852860861862863864872 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •