Sayfa 34/77 İlkİlk ... 24323334353644 ... SonSon
Arama sonucu : 609 madde; 265 - 272 arası.

Konu: OZRDN - Özerden Plastik

1.  Alıntı Originally Posted by balıkçı Yazıyı Oku
    yıl sonu fiyat hedefiniz nedir sayın birşey bilmez?
    hisse fiyatı ile ilgili bir yorum yapamam.o yatırım danışmanlığına girer.

2. Sn birseybilmez yazılarınızı diktle okuyorum ama tahta basibos bırakılmış durumda...öyle zamanlar oluyor ki 1000 lot ile tabana gidecek şekilde yani, tahta yapıcı gerekiyor bunun başına , söyle 5 bin lot alsan %5 rht gider.

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by KaRPaTi Yazıyı Oku
    Sn birseybilmez yazılarınızı diktle okuyorum ama tahta basibos bırakılmış durumda...öyle zamanlar oluyor ki 1000 lot ile tabana gidecek şekilde yani, tahta yapıcı gerekiyor bunun başına , söyle 5 bin lot alsan %5 rht gider.

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    C grubu şirketlerin zaten piyasa yapıcısı olmak zorunda var zaten MEKSA YATIRIM.bu tahtada günlük al-sat veya kısa vadede aşağıdan alayım yukardan vereyim olayı olmuyor.Alanlar SATMIYOR.Özellikle son 3-4 aydır alanlar.O yüzden satış kısmı azaldı eskiye nazaran.Alış kısmı zaten boştu.çünkü herkes yani türkiye'de KY yatırımcısı hep giden kağıda girer.hemen köşe dönme peşindedir.ama bir türlüde dönemez yani sabırsızdır.O yüzden bu tahtanın alıcısı eksikliği var.tek sorun O....O yüzden bu tahtada mal alan kısa vadeli olmuyor uzun vadede şirketin büyümesine veya hikayesine oynayan kişiler alıyor.Onlarda zaten aldıklarında satmıyorlar.O yüzden sizinde dediğiniz gibi 5000 lotla %10 yukarı gidebiliyor.

4. çarşamba günü temettü günü.hesaplara cuma gececek.

5.  Alıntı Originally Posted by birşey bilmez Yazıyı Oku
    birde şurdan bakın POLTK son 3 aylık vergi dairesine verdiği bilanço yani 2018/12 yani 2018 ekim1 den 31 aralık 2018 e kadar dönem 3 aylık periyod kar:565.752 TL....OZRDN son açıkladığı çeyrekde ise karı 765.014 TL...poltk 565.752 tl karla 42.00 tl OZRDN 765.014 TL karla 3.02 TL.
    BİZ POLTK LE KIYASLADIK. OZRDN'İ POLTK 42 TL İYDİ.ŞİMDİ 55 TL OLDU.BİZİMKİSİDE ONUN GİBİ GİDERMİ? KISA VADEDE BİLMEM AMA UZUN VADEDE İNŞAALLAH ONUN GİBİ OLURUZ.SONUÇTA MALİ TABLOLARIMIZDA FAZLA BİR FARK YOK.ytd.

6. Poltk sektöründe global bir oyuncu tarafından satın alındı. Çok güçlü bir know-how sahibiyken hem bu alanda hem de uluslararası pazarlara mal satabilmede devler ligine adım attı. Coventya gelir gelmez kapasite ve verimlilik artışına yönelik yatırımlara başladı ve yakın zamanda da bitirdi. Fabrikada yatırım anlamında yapılacak tek şey raf inşası kaldı. Poltk yatırımcıları aldıkları payları tutma konusunda çok başarılı... Sadece mali tablolardaki benzerlikle olacak iş değil...

Venus E2 Plus Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Mal da mülk de yalan ama oyalanıyoruz işte...

7.  Alıntı Originally Posted by mensuk Yazıyı Oku
    poltk sektöründe global bir oyuncu tarafından satın alındı. çok güçlü bir know-how sahibiyken hem bu alanda hem de uluslararası pazarlara mal satabilmede devler ligine adım attı. Coventya gelir gelmez kapasite ve verimlilik artışına yönelik yatırımlara başladı ve yakın zamanda da bitirdi. Fabrikada yatırım anlamında yapılacak tek şey raf inşası kaldı. Poltk yatırımcıları aldıkları payları tutma konusunda çok başarılı... Sadece mali tablolardaki benzerlikle olacak iş değil...

Venus e2 plus dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sayın mensuk görüşlerinize saygı duyuyorum.poltk şirketini iyi tanıyorsunuz. Yalnız ozrdn'de şirketi heralde fazla tanımıyorsunuz?şuan dilovasındaki yani yeni fabrikadaki makinası dünyada 2 veya 3 tane var.bir tanesi ozrdn de bakın türkiye veya avrupa demiyorum.dünyada bir iki firmadan bir tanesi.yine bu sektörde olanlara sor?veya şirkete git sor?balonlu ambalaj veya airbed cam kavanoz koruyucu ve daha pekçok üründe dünyada ilk ürün gelişme ve yenilikte herkesin takip ettiği şirket.yani poltk gibi yabancı almadı ama yabancıların bile bu sektörde takip ettiği şirket.haa şuan çok kişi tarafından bilinmiyor ama ilerde çok duyacağız.bu arada hakettiği fiyatıda uzun vade de görecektir.su akar yolunu bulur.ytd.ytd.

8. Gedza gibi ozrdn de takibimde, ama genel kuruluna hiç gitmedim, fabrikayı gezmedim. Benim rutin taramalarımda ara sıra listeme düşüyor bu ikisi de... Bildiğim kadarıyla ülkemizin Plastik sektörü Avrupa'da Almanya'dan sonra ikinci, dünyada da ilk beşin içinde... Elbette bahsettiğiniz gibi ozerden plastiği sizin kadar iyi bilmiyorum. Ben tercihimi poltk'dan yana yaptım... Ne de olsa sermayemiz sınırlı... Bu arada bu piyasada kâr etmişse kesinlikle yabana atılamayacak bir başarıdır.

Venus E2 Plus Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Mal da mülk de yalan ama oyalanıyoruz işte...

Sayfa 34/77 İlkİlk ... 24323334353644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •