Sayfa 36/77 İlkİlk ... 26343536373846 ... SonSon
Arama sonucu : 609 madde; 281 - 288 arası.

Konu: OZRDN - Özerden Plastik

1.  Alıntı Originally Posted by KaRPaTi Yazıyı Oku
    3/5 bin, 20/30 binlik hacimlere alisigiz biz ,500 binlik hacim görünce dedim noluyor

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bu kadar işlemi TEB YAT.ve ATA yat.daki malları çıkmak için yaptılar.ama alışlar gelmeyince yıkıyorlar tahtayı.birde son 3 ayda mal alan kişileri yokladılar.YTD.

2. Teb ve ata ne zman aldılar malları,ellerinde ne kadar var ? Bu hisseye öyle alıcı gelmez hemen ...

390 bin lot, 50 bin lot

V3_5580_Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. dolaşımda 2.996.000 lot mal var.Bunlara ödenen temettü toplam tl olarak:205.825 TL bunların hepsi tekrar hisse alsa.3 tl den örnek olarak 68.805 lot yapıyor.Ki hepsi almaz 40.000 lotu bile alınsa düşünün ne olur?Ama temettü parasına hisse almayanda bedelsizden %21 pay alamayacak.vede bir daha ki sene temettüsü az olacak.

5. Cool

düzenli olarak borsayı takip edemiyorum i. mobil üzeri canlı veri izliyorum zaman bulursam dün akşam üzeri fiyatı tepe yaptığını gördüm ancak geç kalmıştım eğer zirve noktasında haberim olsaydı satıp çıkardım nedeni ise günlük çok az işlem yaptığından dolayıdır... alım satımı başlı başına sıkıntı saygılarımla ....
    Son düzenleme : alpaslan; 18-05-2019 saat: 20:27.
    burada yazdıklarım kişisel düşüncemdir , bağlayıcılığı yoktur yönlendirme babında değildir...yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

6. geçen cuma satan TEB sattığı malları almaya çalışıyor.Nasıl alacak?satan yok.Bu tahtada mal satarsın ama aşağıdan nasıl alacaksın işte o zor?bakalım 25.000 lot satmıştı kaçtan alacak?ama alan satanda aynı kişi olursa o zaman başka?YTD.

7.  Alıntı Originally Posted by birşey bilmez Yazıyı Oku
    geçen cuma satan TEB sattığı malları almaya çalışıyor.Nasıl alacak?satan yok.Bu tahtada mal satarsın ama aşağıdan nasıl alacaksın işte o zor?bakalım 25.000 lot satmıştı kaçtan alacak?ama alan satanda aynı kişi olursa o zaman başka?YTD.
    Boşuna çırpınışlar.o kadar işlemler...kim ne dökülecek.her yaptığı işlem al kulah ver kulah.satanda alanda tek kişi.benden sana satılık mal yok...YTD.

8. Aynen sn birseybilmez alanda satan da aynı kişi bence de , cuma bir hareket cekti baktı alii gelmedi bastı aşağı ,şimdi bunun niyeti elindeki geri kalan lotu satmak mı , sattığını geri almak mı ?

Sayfa 36/77 İlkİlk ... 26343536373846 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •