Sayfa 46/76 İlkİlk ... 36444546474856 ... SonSon
Arama sonucu : 608 madde; 361 - 368 arası.

Konu: OZRDN - Özerden Plastik

1. Bölünmüşüz, unutalim bakalım bir müddet daha ,nasıl olacak bedelsiz sonrası

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. %21 bölündü, yeni lotlar hesaplara eklendi, şirketin halka açıklık oranı %17 den %12 ye indi (yeni bir ortak geldi %5)
    iş ilanları hala yayımda, bendeki gelişmeler bunlar

3. Bugünkü takasları merak ediyorum.
    Akşam ilgili birisi paylasirsa sevinirim.

4. sayın arkadaşlar borsa İstanbul kasım ayında başlayacak hisse senetlerinin günlük işlemlerindeki yeni düzenleme hissemize nasıl yansır, bize geri dönüşümü olumlumu, yoksa olumsuz mu etkiler nasıl bir yol izleyelim veya şirket yönetimi üzerine ne gibi görevler düşüyor, en azından burayı takip ediyorlarsa fikir edinme babında bilgi edinmeleri ve bizim yatırımcılar olarak fikir edinmemizi herkes düşüncelerini paylaşmalarını bekliyorum...saygılarımla...
    burada yazdıklarım kişisel düşüncemdir , bağlayıcılığı yoktur yönlendirme babında değildir...yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

5. Ne gibi düzenlemeler var?

6. Şirketin sahibi olan iki kardeşin aylık maaşının şirkete olan yükü 100 bin lira,
    fabrika büyük kardeşin üzerine ancak kasadan 1 milyon Tl ye kira bedeli alıyor,
    Verdiği 6 kuruş temettü kendi ceplerine gidiyor, lotların çoğu kendilerinde,
    ben bunları sonradan öğrendim, ve bu yolma hareketleri ile var olan güvenimi boşa çıkardılar,
    şirketi büyütmek yerine ceplerini büyütüyorlar, ben neden size paramı bağlayayım, neden yatırım yapayım?

7.  Alıntı Originally Posted by beruke Yazıyı Oku
    Şirketin sahibi olan iki kardeşin aylık maaşının şirkete olan yükü 100 bin lira,
    fabrika büyük kardeşin üzerine ancak kasadan 1 milyon Tl ye kira bedeli alıyor,
    Verdiği 6 kuruş temettü kendi ceplerine gidiyor, lotların çoğu kendilerinde,
    ben bunları sonradan öğrendim, ve bu yolma hareketleri ile var olan güvenimi boşa çıkardılar,
    şirketi büyütmek yerine ceplerini büyütüyorlar, ben neden size paramı bağlayayım, neden yatırım yapayım?
    Aynen bu nedenle çıktım bende bundan sonra sekur dayım

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Tek fiyat uygulaması mı başladı, noldu buna?
    Sn birşey bilmez de yazmaz oldu,hisseden ayrıldı sanirim.

Sayfa 46/76 İlkİlk ... 36444546474856 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •