Sayfa 47/76 İlkİlk ... 37454647484957 ... SonSon
Arama sonucu : 608 madde; 369 - 376 arası.

Konu: OZRDN - Özerden Plastik

1. bir türlü fiyatının maliyetimin üzerinde olduğu zaman ekran başında olamadık ki satalım da çıkalım nasip olmadı artık bu saatten sonra akraba olduk yapacak bir şey yok bekleyeceğiz
    burada yazdıklarım kişisel düşüncemdir , bağlayıcılığı yoktur yönlendirme babında değildir...yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

2. Hissede derinlik neden yok

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bu hissede olan/takip eden var mı? Ne görüyorsunuz geleceğini?
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

5. Borsa rekor kırdı ,ölü eşek de, zaten işlem olmuyordu ! Şimdi gip de saatte bir işlem olunca ekmeğine yağ sürdü!!!!
    Herkes terketti sanırım hisseyi!
    Ne oldu onceki sayfalardaki beklentiler ! Şirkete guvenmeler ! Hepsi yalan oldu!

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.12'ye alım yazıyorsun fiyatı eleman hemen 2.13'e çekiyor. 2.13'e yazıyorsun 2.14'e çekiyor çok amatörce davranışlar. Sanki çok meraklıyız zarar eden kağıdını almaya. Sildim bütün alışları. İşim olmaz.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

Alıntı Originally Posted by 63cnr63 Yazıyı Oku
    Alışları sildim 2.11'e indirdiler. Şimdi de 2.09. Bu saatlik alım satım işinin mantığı bu hisselere spek kaçmasın diye herhalde ama böyle de bir saat bekle ki fiyat belli olsun hiç heyecan yok. Bekleyelim iyice düşerse alırız nedense şimdi çok cazip gelmedi bana.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.

Sayfa 47/76 İlkİlk ... 37454647484957 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •