Sayfa 48/76 İlkİlk ... 38464748495058 ... SonSon
Arama sonucu : 608 madde; 377 - 384 arası.

Konu: OZRDN - Özerden Plastik

1. 300 lottan fazla girince vermiyorlar gibi.. Denedim.. 100 er lotluk isteklere aynen.. Mutluluğu tabana yaymak bu olsa gerek...

2. Bugün,09/10/12 kadamesindeki her kim ise ,kağıt zarardaa ama isteyen versin alıyorum diyordu resmen ,kalın lotlari koymuş ... Hacimde kendi çapında arttı biraz...

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. benim gibi ky bu hisse de çarpıldık hele ki son düzenlemeye günlük işlem durumuna göre kısa,orta vade hiç bir şey olmaz zaten pazarlama yapan çapsız 2021 diyordu yazılarında birde sonradan öğrendiğimiz tezgah iki ortak kira bedeli karın yarısını cebe indiriyormuş bu saatten sonra çokta bir şey beklemenin bir hesabı yok kalın sağlıcakla buda bur da son yazım ben zararına hiç hisse vermem bekleyeceğim elbet düzelir yapacak bir şey yok birilerinin insafına kadık
    burada yazdıklarım kişisel düşüncemdir , bağlayıcılığı yoktur yönlendirme babında değildir...yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

4.  Alıntı Originally Posted by alpaslan Yazıyı Oku
    benim gibi ky bu hisse de çarpıldık hele ki son düzenlemeye günlük işlem durumuna göre kısa,orta vade hiç bir şey olmaz zaten pazarlama yapan çapsız 2021 diyordu yazılarında birde sonradan öğrendiğimiz tezgah iki ortak kira bedeli karın yarısını cebe indiriyormuş bu saatten sonra çokta bir şey beklemenin bir hesabı yok kalın sağlıcakla buda bur da son yazım ben zararına hiç hisse vermem bekleyeceğim elbet düzelir yapacak bir şey yok birilerinin insafına kadık
    burada bahsettiğin 2021 yılına kadar burdayım deyen benim.ben hayatda pazarlamacı olmadım.olmamda.ömrüm olursa 2021 de de bu hisse senedi olacak ömrüm olursa.İnsanlara kulup takmak kolay.ben kimseye al veya sat demem.sadece şirketle ilgili düşüncelerimi paylaşırım.ve hala portföyümde de duruyor kağıtlarım.kaçmış göçmüşte değilim.demek ki şunu anladım.hiçbir yerde görüş düşünce paylaşmayacaksın onu anladım.

Birbirimizi eleştirmek yerine şirkete odaklansak? Görünüm nasıl sizce? Sene sonunda 3 milyon zarar kapanır mı? Seneye bedelsiz veya temettü verir mi? En azından karlı bir şirket profiline geri dönüş yapar mı? Gerçekten ürünleri iyi mi? Satışlar yeterli mi? Vb.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

6.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Birbirimizi eleştirmek yerine şirkete odaklansak? Görünüm nasıl sizce? Sene sonunda 3 milyon zarar kapanır mı? Seneye bedelsiz veya temettü verir mi? En azından karlı bir şirket profiline geri dönüş yapar mı? Gerçekten ürünleri iyi mi? Satışlar yeterli mi? Vb.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    ben bundan sonra bir görüş belirtmem.nasıl belirteceksin ki.yarın yine biri çıkar ..pazarlamacı der..(pazarlamacı kişi fiyat verir.örnek şu fiyata gelcek.gitcek der.bu hisseyi ALIN der.ben hiçbir yazımda bu hisseyi ALIN veya SATIN demedim.veya fiyat vermedim.kimse etkilenmesin diye rumuzumda ''birşeybilmez '' daha ne diyeyim.

7. Yeni okuduğum bir şeyi paylaşmak isterim: "Ad homini" kişiye özel gibi manaya gelir. Tartışmalarda (discussion veya eskilerin tabiriyle münazaradan bahsediyorum) önermesini savunacak argüman bulamayanlar bu yönteme sığınır. Zira söyleyecek sözleri kalmamıştır, kişileri yaftalayarak, karalayarak sözlerinin tesirini kırmaya çalışırlar. Sayın birşey bilmez, burada benim gibi çok şey bildiğinizi bilen ve sizi ciddiyetle takip edenler olduğundan eminim. Şirketi çok iyi tanıyorsunuz ve çok nadir denk geldiğim isabetli öngörüleriniz oldu. Yazılarınıza devam etmenizi canı gönülden isterim, tabii ki karar sizin...

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Mal da mülk de yalan ama oyalanıyoruz işte...

8. kişiye özel değil kişiye yönelik olacaktı. Cepten yazdığımdan olsa gerek düzeltemedim
    Mal da mülk de yalan ama oyalanıyoruz işte...

Sayfa 48/76 İlkİlk ... 38464748495058 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •