Sayfa 51/76 İlkİlk ... 41495051525361 ... SonSon
Arama sonucu : 608 madde; 401 - 408 arası.

Konu: OZRDN - Özerden Plastik

Alıntı Originally Posted by dobracı2017 Yazıyı Oku
    surda 2 ayda bist 100 dışındaki çoğu hissenin yuzde 50 yaptığı bir ortamda bu hisse yerinde saymis.Hani kimse bilanço vs bahanede göstermesin çünkü öte tarafta Dardanel özdermayesi eksi ,balat,uzerb ,ekiz ve daha bir çok örnek.En iyisimi dedim bunda bir pozisyon alayım.Tamamıyla endekse ayak uydurmamasından ötürü.Kararlarım beni bağlar.Tavsiye olarak yorumlamayın.
    daha fiyat olarak yerlerde sürünen TUPRS gibi devler varken bunda pozisyon arttırmanın manası yok bana göre. Tabii çaycı kahveci işin içine girerse 10 TL de olur hisse bilemeyiz.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

Bugünler de hissede işlem hacmi arttı. Özellikle halk yatırım alım yapıyor. Acaba bir şeylerin hazırlığımı var. İnşallah hepimiz kazanacağız. Halk yatırım dan alım yapan varmı? Arkadaşlar...

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Yeni yılda, saate bir işlem olayı bitiyor sanırım..
    Bu olay başına gelmeden önceki seviyesine geldi , bakalım hacimsiz uyuz napqcak!...

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

İyice coştu. Satarım bak köyü giderim buralardan.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

Daha şovvv yeni başlıyor.. nereye arkadaşlar.. daha karpuz keseceğiz..

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bekliyoruz bakalım. Çıkmazsa da çok sorun değil unuttuğum bir meblağ ile uv girdim zaten.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.

7. bu kağıt ne olmuş 2.43 olmuş.eski fiyatlarına daha yeni gelmiş .Yatırım tavsiyesi içermez...
    Yardımcı olduysam itibar puanı verirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler .

8. yazmayacağım dedim ama duramadım.sabır ettik.3 sene olacak bu seneyle sabrın sonucunu bakalım alacakmıyız.daha yeni maliyetimize geldi.bakalım bundan sonra ne olur bilinmez burası borsa.YTD.

Sayfa 51/76 İlkİlk ... 41495051525361 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •