Sayfa 55/76 İlkİlk ... 545535455565765 ... SonSon
Arama sonucu : 608 madde; 433 - 440 arası.

Konu: OZRDN - Özerden Plastik

1. Ki zatrn benden başka da kimse yok burada... kağıdın tek takipçisi gibiyim...

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2018de portföyüme kattıgım, 2019 da verilerin eksiye dönmesi ve sektöründeki diğer hisselere göre PD sinin yüksek kalması nedeniyle çıkmıştım. Ancak izlemeye hep devam ettim. Kısa-orta vade beklentiniz nedir? Kara geçeceğini düşünüyor musunuz?

3. Bugün beğendim bak, şu piyasa da tavanda kaldın ya...aferin!
    1.50 den 2.18 e getiren patron başkası değildi bence...zaten hacimsiz kağıt...isterlerse 10 kiraya bile tavan tavan gotururler...
    Cozemedigim.bu kriz de buna yarayan ne var ! Acaba yeni bir ambalaj şekli mı buldular ..bunun ürettikleri, daha çok ürün kargolamasinsa ürünün sağlamlığı,muhafazasını ve taşınmasın kolaylaştıran ürünler ...

4. Bence şu oldu...zarardan dolayı temettü vermeyeceğiz açıklamasını gönderdi...artık kötü bitti, bundan sonrasına bakalım fiyatlamasi bu! Kara geçer mi bilmiyorum...yeni fabrika kapasite oranı nasıl? İşçiler çalışıyor mu ? İzne mı ayrıldı ? Hiç bir haber yok...
    Ama sanriim tarihinde ilk defa zarar açıkladı...bu da yeni yatirimlarin sonucu diye bakmak istiyorum ,patronun aç gözlüğü bu saymaz isek

27 Mart tarihli işlem de 100 bin lot işlem oldu. Hacimsiz bir şekilde düştü. Tekrar yukarı doğru gidiyor. Sonuç ne olacak bakalım seyredip göreceğiz.

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Tamam ,hacimsiz düştü de...10 gün once bu kağıt 2.20 /2.30 degilmiydi ...orada millet mal falan vermiyordu ...düştü 1.50 ye şimdi 2.20 de ..aaa tavan tavan geldi bak..hemenn vereyim modunda oldu işlem...endeks düştü ,hiisler düştü ..başka yere geçeyim diyen verdi ...la daha 10 gün önce aynı yerde vermiyorsun ....şimdi noldu....tammaen algı işte...

7. Hep aynı hareket nedensiz tavan tavan gitti, şimdi de 1000-2000 lotla veriyorlar, nasıl kağıt anlamadım, şirketler hisse geri alımı yapıyorlar şirkettlerinin belli bir seviyenin altına gelmemesi için, 1.50 ye geldi çıt yok 5 kuruşa da düşse eminim böyle olacak, şirket yetkililerinin bir açıklaması yok bu pandemi sürecinde ne üretiyoruz ne yapıyoruz diye, sanki borsaya arz olunmasından bile pişman olmuşlar gibi tuhaf bir durum var.
    YTD.

sermaye 21 milyon son dönem zararı 5 milyon. defter değeri 0,93 TL. Patronların temettü dağıtmasına gerek yok zaten huzur hakkı alıyorlar mis gibi. Bu kağıda yatırım yapalım mı yapmayalım mı diyen arkadaşlar var. Herkesin kendi kararı.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

Sayfa 55/76 İlkİlk ... 545535455565765 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •