Sayfa 59/76 İlkİlk ... 949575859606169 ... SonSon
Arama sonucu : 608 madde; 465 - 472 arası.

Konu: OZRDN - Özerden Plastik

Burayı okuyan spek 3 tl de 148 bin lotu vereceğim söz... Sen beklemeye zamanin varsa benimde var.

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ben de elimde ne kaldıysa yani 25 bin lotu 3 TL yap al hisseni hayrını gör spek ama bir dan vermem geçen aylarda yaptığın gibi 1.50 kere getirirsen elinden mal alırım ona göre bu sefer gözü karartır alırım alabildiigm kadar ona gore

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. ambalaj işinde işler iyi diyolar, alalım bakalım biraz. böyle ucuz şirket mi kaldı. hem de sektöründe belli bir yeri var, metal işinde çalışıyorum, balonlu naylonları sürekli özerden'den alıyoruz. ayrıca gıda ambalajına ağırlık verirse firma uzun vadede çok iyi olur.

4. Hissenin %2'sini ele geçirmiş bulunmaktayım, geriye kaldı %98, satan arkadaşlara teşekkür ediyorum, serseri mayın gibi dolaşan malları topladım, bundan sonra aşağıya zor basarsınız.

5. Bende 5500 tane aldim buralardan. Batsa da muhim olmayan bir tutar benim icin. 1-2 sene bekleyelim bakalim. Mutlaka birkac tavan serisi buna da cektirirler yakin bir zamanda

6. Hisseye yeni girenler oldukca aşagi basarak korkutmaya calisiyor hakim kişi ama nafile, ettigimiz karlar ile aldik , tam 5.555 adet. Kiliti kapattim ) izleme ekranimdan da cikardim ) böyle kiyida köşede kalmış, üreten ama piyasa degeri küçük olan hisseler herzaman kazandirdi sagolsunlar bknz, frigo, dardnl, ayes, isbir... Niceleri

Ne kadar aldınız ki yuzde 2 sini ele geçirdiniz. Teşekkürler

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Birşey bilmez bu şirket hayatında hiç zarar yazmadı diyerek güzel pazarladi hiiseyi...sher bilonco doneminde zarar...TEB elindeki mlin helsini çıkarsa daha ok düşer..bakalım izleyelim

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 59/76 İlkİlk ... 949575859606169 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •