Special Days Image
Sayfa 72/76 İlkİlk ... 22627071727374 ... SonSon
Arama sonucu : 608 madde; 569 - 576 arası.

Konu: OZRDN - Özerden Plastik

1.  Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    Maalesef aç kalmış patronlar küçük kağıtlarda fiyatlar belli yerlere geldiğinde ellerinde kalan kağıtları piyasaya verme fırsatını kaçırmadı. Üzgünüm bende de bu kağıt var ama böyle. Daha patron satışı başlamadan gelen istikrarlı düşüşlerinde alınan bu kararlara reaksiyon olarak görmek lazım. Asıl önemli olan konu ise şu. Senelerdir süren sürğndürme periyotlarında bir kuruş bile kağıdına destek verip geri alım yapmayan patronlara , kağıtların fiyatını anormal şekilde etkileyebilecek yeni arzlara nasıl bunkadar kolay izin vermeleri. Lanet olsun hep ptrpnların yanında olan sistem. Biraz küçükler de para kazanmışsa hemen onları da patronlara aktarmak gerekiyor değil mi? Sistem bu çünkü. Dünyanın en kapitalist görünen ABD den bile daha ağır kapitalizmin yaşandığı şu nadide ülkemizde başka ne bekliyorsunuz ki.

Saygılarımla.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senelik küçük yatırımcı muhabbetidir
    Bu arada mal kaptırmayın diyerek insanları yönlendirmeyin. Herkesin kendi kararıdır. Milyonlarca lot sıfır maliyetli lot patron tarafında satışa hazır beklenirken ne bekliyorsunuz. Senelerdir karnedemeyen bir şirkette pandemi nedeniyle ambalaj sektöründeki olumlu gelişmelerle kar bekleyenlerin hayallerine dinamit atılırken fiyatın nereye gideceğini kimse bilemez. Ancak patron bilir. ky satarsa yükseltirler. Yok ky maliyet düşürmek için alıma devam ederse aşağıya basmaya devam ederler. Yani lanet olsun kasa kazanır. Biz kaybederiz.

Not; yazılanlar alım satıö tavsiyesi değildir. Küçük yatırımcı muhabbetidir sadece

2. Bu arada teknik olarak en azından buradan destek alımları gelmesi lazım

Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    Bu arada mal kaptırmayın diyerek insanları yönlendirmeyin. Herkesin kendi kararıdır. Milyonlarca lot sıfır maliyetli lot patron tarafında satışa hazır beklenirken ne bekliyorsunuz. Senelerdir karnedemeyen bir şirkette pandemi nedeniyle ambalaj sektöründeki olumlu gelişmelerle kar bekleyenlerin hayallerine dinamit atılırken fiyatın nereye gideceğini kimse bilemez. Ancak patron bilir. ky satarsa yükseltirler. Yok ky maliyet düşürmek için alıma devam ederse aşağıya basmaya devam ederler. Yani lanet olsun kasa kazanır. Biz kaybederiz.

Not; yazılanlar alım satıö tavsiyesi değildir. Küçük yatırımcı muhabbetidir sadece
    Buralarda tutunamaz isek işte asıl o zaman maalesef şelale yaşanabilir. Eylül ayındaki müthiş yükselişin son destek noktalarındayız.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. Sadece ky muhabbetidir.

3. Ey SPK. Hiç mi borsadan anlamazsın bu kadar piyasa bozucu satışa izin veriyorsun

Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    Buralarda tutunamaz isek işte asıl o zaman maalesef şelale yaşanabilir. Eylül ayındaki müthiş yükselişin son destek noktalarındayız.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. Sadece ky muhabbetidir.
    Halka açıklık oranı yüzde 23,39 olan ozerden de patron yüzde 24,24 ü halka açık hale getirecem satacam diyor ve sen buna izin veriyorsun. Hiç mi ekonominin en temel kurallarından olan arz talep dengesiNi gözetmiyorsunuz? Gerçekten bu kadar mı büyüklerden tarafsınız , patrondan tarafsınız her zaman.

Yazık. Bir de ky olacak. Piyasa gelişecek. Türkiye neden piyasa gelişsin herkese soruyorum. Olsa olsa şöyle olur. 3-5 senede bir ky gelir. El birliği şle patronlar, büyük para sahipleri bu ky leri soyarlar. Ky büyük zararla şanet olsun der borsadan kaçar. 3-5 sene sonra bunlar gene unutulur . Birkaç cengaver ky tekrar piyaaya gelir. Gene onları soyarlar. Küssrler kaçarlar. Giderler gelirler vs vs vs.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. Maalesef bistte göz göre göre yapılan türlü ky parasını götürme işlemlerine duyulan tepkidir. Lütfen gerçekten yazdıklarıma bakarak alım veya satım yönünde karar almayın. Ben de sizin gübi küçük yatırımcıyım. Ve bu tahtada yaşananlara isyanımdır sadece

4. ikinci tavan bugün hayırdır bir haber mi var
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

haftalık takas

8. Millet kacmış sanırım kimse yok

Sayfa 72/76 İlkİlk ... 22627071727374 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz