Sayfa 70/77 İlkİlk ... 20606869707172 ... SonSon
Arama sonucu : 609 madde; 553 - 560 arası.

Konu: OZRDN - Özerden Plastik

1. ...

Daha yolun başındayız...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. Bu hisse düşen kanaldan ne zaman çıkar? Nerede durur, sürekli düşüp duruyor?
     Alıntı Originally Posted by GreenStone Yazıyı Oku
    Bu hisseyi bilmiyorsunuz galiba. Ben size söyleyeyim. Bekletir bekletir doğru yerden girip doğru yerden çıkarsanız da ihya eder. 2.20 - 2.00 destek noktalarıdır. 1.90 ları gördüğü de olmuştur. Ben 2.48 den vedalaştım bereket versin bir şeyler de kazandım. Şimdi çıkar mı derseniz tepki çıkışları olabilir ama düşen kanala girdi. Nerede durur bekleyip görecez.

3. Yılların acısı çıkıyor he...haydi bakalım..20 günde 2 lerden 9 a dayandı....bu malari devr alan spek az anasının gözü değil ...tahta ile iyi oynuyor...%90 i ellerinde olunca uzaya da çıkarırlar diplere de...bakalım...%400 pirimij üzerine ne koyacak ,yada koyacak mi ...

CPH2009 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 100/200 de yapsa şaşırmam 0.50 ye de indirse şaşırmam...günlük 20/30 bin hacim olan tahta da...300 /500 bin hacim yaaprak kendi kendilerine oyun oynuyorlar ....

5. Bir ben ,bide nazlican kaldik herhalde forumda ...

6. 20 günde 5 e katlamış hiisenin forumunda kimse yok, gitme sebebi de bu zaten...

7. Biz varız merak etmeyin,yalnız değilsiniz.Özerden yatırımcısı her zaman sakin ve izlemede olmuştur.Bu topiği o yüzden seviyorum.Başta sayın birşey bilmez olmak üzere siz tüm arkadaşlardan değerli bilgiler edindim burada,sağolsunlar. Bakalım nereye kadar gidecek bende merak ediyorum. Sabredelim biraz daha
    Saygılarımla,

8. Zaten eskilerden kim var ki, hatırladığım, siz varsınız...bir iki arkadaş daha vardı...1 yıldır sürünüyor du...zmani gelince,daha doğrusu spek gelince hareket oluyor....yatırımcı haketti bence bu hareketleri....

Sayfa 70/77 İlkİlk ... 20606869707172 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •