Sayfa 66/77 İlkİlk ... 1656646566676876 ... SonSon
Arama sonucu : 609 madde; 521 - 528 arası.

Konu: OZRDN - Özerden Plastik

Sizi buralarda ilk defa görüyorum. Üç yıldır ilk kez yazdınız. Speğin elemanımısın yoksa... Düşen kanal filan hayırdır...

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by tibet33 Yazıyı Oku
    Sizi buralarda ilk defa görüyorum. Üç yıldır ilk kez yazdınız. Speğin elemanımısın yoksa... Düşen kanal filan hayırdır...

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Senin gibi tipler hep var olur zaten laf anlatmakla da anlamazsınız ki. He gurban ben speğin adamıyım. Ulan bir grafiğe bak hissenin yaptığı hareketlere bak. Hisse nasıl hareketler yapmış bir incele de sonra konuş. Hisse de taban ve tavan kaç? nerelerden döner? Çıkışta hacim kaç olmuş düşüşte hangi hacimle düşmüş? Aracı kurumlar dağılımı nedir? Neyse muhatap almıyorum seni. Size kalsa hisse 5-6 ya gidecek. Sonra sizin gibiler yüzünden malı kitliyorlar garibanlara.

Bu arada üyelik tarihlerimiz birbirine yakın olmasına rağmen benim kadar yorumun bile yok. Ne hikaye anlatıyorsun sen? Neyse haydi sen yoluna ben yoluma birader..

3. Düsmezse **.. 20.000 lotum var, yarin 1.000 lot daha alirim , tam binde bir hissedari olucam , cekilecem kenara. Diger tüm hisselerimi sattim, ozrdn haric nakite gectim. Bir sure bistten umidimi kestim ancak ozrdn cok ucuz oldugu icin ani ataklar yapabilir diye herzaman hesabimda duracak. Onumuzdeki yaza kadar para lazim olmaz insallah.

4. 2.15 de oynadığı oyunu oynuyor ...2.15.3 defa vurup geri döndü ..sonra hızla geçti...bir dahaki tavanda yine döner diye bizimkiler verince onzman hareket başlar işte..huyu pek öyle değildir ama yeni oyuncu napar göreceğiz

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Gelişen işletmelerin tek gelişmeyen kağıdı gerçekten tuhaf

6. 2,40 kapanış güzel

Bilanço ve satış olarak da toparlanma eğiliminde bulunan firmada fiyat da toparlanıyor. 2,40 kapanış çok güZel. Bundan sonra daha hızlı hareket edebilir.
    Not: yazılanlar alım satım önerisi değildir. 30 senelik borsacının muhabbetidir.

7. Birader hayırdır sen tibet33 un yazdıklarına bu kadar neden celallendin sana derinlik soran düşen soran oldumu senin bu sitede yazdığını yeni gördüm sen hayırdır burda ne alem arıyorsun ben bu hisse ile alakalı iki yıldır bekliyorum bedelsizini aldım temeddusunu aldım iyi bı yerden sattım ciktim sonra küçük bı miktar iyi bı yerden tekrar aldım ama burda hiç 6 TL olacak kelimesinin telefuz edildiğini duymadım hayırdır 6 TL nerden cikti birilerinden bişey mi duydun da burda ağzından kacirdin biz bu 6 li rakam hikayelerini çok gördük 3.25 leri de bölünmeden önce gördük onun uzerin den de iki yıl geçti en yuksek 2.85 bolundukten sonra inşallah ağzından kacirdigin gibi olur ama 6 TL yi kim bekleyebilir görüp yasayacagiz

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Hakan1986 Yazıyı Oku
    Birader hayırdır sen tibet33 un yazdıklarına bu kadar neden celallendin sana derinlik soran düşen soran oldumu senin bu sitede yazdığını yeni gördüm sen hayırdır burda ne alem arıyorsun ben bu hisse ile alakalı iki yıldır bekliyorum bedelsizini aldım temeddusunu aldım iyi bı yerden sattım ciktim sonra küçük bı miktar iyi bı yerden tekrar aldım ama burda hiç 6 TL olacak kelimesinin telefuz edildiğini duymadım hayırdır 6 TL nerden cikti birilerinden bişey mi duydun da burda ağzından kacirdin biz bu 6 li rakam hikayelerini çok gördük 3.25 leri de bölünmeden önce gördük onun uzerin den de iki yıl geçti en yuksek 2.85 bolundukten sonra inşallah ağzından kacirdigin gibi olur ama 6 TL yi kim bekleyebilir görüp yasayacagiz

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Biri sana da sen speğin adamımısın derse sende celallanirsin. Sanki buranın sahibi birileriymiş gibi lafları sineye çekecek değilim. Yorumlarımı yazarım. Sataşan olursa da lafımı söylerim herkese. Dediklerim anlaşıldı galiba. Yorumumu beğenmek zorunda değilsiniz lakin bu tarz laflar ve imalarda hoş değil. Sende imalı laflar ediyorsun sevmem bu lafları. Sen de yoluna bende yoluma.

Sayfa 66/77 İlkİlk ... 1656646566676876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •