Sayfa 69/76 İlkİlk ... 19596768697071 ... SonSon
Arama sonucu : 608 madde; 545 - 552 arası.

Konu: OZRDN - Özerden Plastik

1. Maskeyi geçtim eldiven yapıyoruz dese yetecek ama ne bir yatırım ne iş bağlantısı hiç bir haber yok keşke halka açılmasalarmış kendi halinde bir şirket maalesef

2.  Alıntı Originally Posted by Egem Yazıyı Oku
    Maskeyi geçtim eldiven yapıyoruz dese yetecek ama ne bir yatırım ne iş bağlantısı hiç bir haber yok keşke halka açılmasalarmış kendi halinde bir şirket maalesef
    Dostum senin maliyet kaç? 3 uzeri mi almistin. Hergun ekran bakarsan sana sattirirlar

3. Mal devri yapılınca nasilda. Gidiyor namussuz...ama spek çakalın teki ...yeterince mali topladı...hayde bakalım..

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 3 TL üzerine at satacam demiştim bugün ozrdn hissemle vedalastim bekleyen arkadaslara bol kazanç diliyorum benden alan da kazanır inşallah

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Hayırlı olsun size,biz bir müddet daha bekleyelim bakalım nasıl olacak?

6. Son mesaj 8 Eylül...kimsenin olamdigi tavan tavan gitmesinden belli ...

CPH2009 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by KaRPaTi Yazıyı Oku
    Son mesaj 8 Eylül...kimsenin olamdigi tavan tavan gitmesinden belli ...

CPH2009 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    2,05 ALIP 3,05 satmıştım hemde ortalama 15.000 adet. 1 hafta 10gün içinde %50 kazanç aldık sağolsun, sanırım tahtacı hisselerin tamamına yakınını ele gecirmiştir ki böyle tavan tavan gidiyor

8. Ben henüz satmadım,biraz daha beklemeye karar verdim gidişi görünce,Maslak fabrikası da
    çok şükür satılığa çıkmış, az evvel önünden geçtim, bi müddet daha sabredelim bakalım ne olacak?

Sayfa 69/76 İlkİlk ... 19596768697071 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •