Sayfa 53/76 İlkİlk ... 343515253545563 ... SonSon
Arama sonucu : 608 madde; 417 - 424 arası.

Konu: OZRDN - Özerden Plastik

1. Söyle bir tavan yapsa 500 bin alıcı ile kapatsa ne var sanki !!! Görür muyum acaba ! Yok sanmam , hissler kendilerinde ve opreasyon yapacak bir gurp da girmez bu hisseye ... Hep uyuz hep uyuz ...
    Ama ne beklenti var, ne haber var !
    Kap a insan bu haber gönderir ,söyle bir iş aldık ,vs..diye o da yok arkadaş ...boyunu yine aşağı çevirdi namussuz...
    Bütün hiseelr en az %50 koydu o da hiç koymayn digeleini saymıyorum...banklar bile iki katına çıktı ..bu 2.10 dan nasıl ettiyse 2.70 e geldi ,çok durdu ya orada hemen aşağı....

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

https://m.borsagundem.com/foto-haber...rusu/1469177/1

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6,5 milyon zarar açıkladı 2019 yıllık. Altı aylıktaki zarar 2,7 milyon, dokuz aylıktaki 3 milyondu. 2019 feda senesi oldu. Zararın kırılımı üç milyon faaliyet zararı üçbuçuk milyon finansman gideri. Bankalara çalışması bir tarafa, faaliyet zararı yazması iyi olmamış. 2020 için gereken tedbirler alınıyordur inşallah.

21 milyon sermayesi olan şirket 2019 yılını 6,5 milyon zararla kapatmış.

8.4 milyon TL genel yönetim gideri var. Bu ne demek? Yöneticilere verilen para mı/huzur hakkı mı? Nedir bu tam olarak.

Kısa dönem borç ödemesi 3 milyon civarı. Zarar borç ödemek için artmış olsaydı sıkıntı yoktu ama "yönetim gideri" bende soru işareti. 2 TL civarı aldığım hisseleri 2.61 TL'den başka bir KY'ye terk ettim. Hayrını görsün. İsterse çaycı gelsin 10 TL yapsın ama ben porföyden ve takipten çıkardım artık. Kalanlara bol şans ve hayırlı kazançlar dilerim.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

aylık takas

8. Terkedilmiş bir başlık daha tıpkı tahtanın işlem hacmi gibi ....

Sayfa 53/76 İlkİlk ... 343515253545563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •