Sayfa 652/991 İlkİlk ... 152552602642650651652653654662702752 ... SonSon
Arama sonucu : 7921 madde; 5,209 - 5,216 arası.

Konu: Viop 24 - VI

Şimdiye kadar açıklamalardan edindiğim kişisel izlenim Barış Pınarı Operasyonunun giriş gelişme ve sonuç kısmı büyükler(taraf ülkeler, para babaları) tarafından net biliniyor. Çok fazla süpriz yaşanmıyor şu ana kadar. Bugün Cumhurbaşkanı Putin'le 24 içinde görüşüyoruz açıklaması yapıyor ardından Suriye Munbiç'e giriyor haberi geliyor.

Trump'ın çelişkili görünen açıklamaları iç politikayla ilgili. O tarafın da eylem planı belli bana göre. Göstermelik askeri bir kaç yaptırım gelebilir en fazla diye düşünüyorum.

Avrupa zaten silah ihracatını durdurma gibi orta ve uzun vadede geçerliği olmayacak bir aksiyon almış durumda.

Umarım benim düşündüğüm gibidir de her şey plana göre gidiyordur. Şehit olmasın. Daha fazla göçmen gelmesin.

İbrahim Haskoloğlu
    @haskologlu
    ·
    4d
    ��#SONDAKİKA
    Cumhurbaşkanı danışmanı Yasin Aktay:

"Suriye rejim Ordusu, Suriye'nin kuzeydoğusuna girmeye çalışırsa Türkiye karşı koyacaktır.

İki ordu arasında çatışma çıkabilir

3.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Hem bak ne kadar durustum. Adam gibi diyorum dolari zararina sattim. Senin gibi degilim yani

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ya de git, açıklayaliyorsan açıkla, yık içinde 6,20 yi görmesine rağmen satmayıp bir insan neden 5,8750 de satat şu ortamda??? Türkiye kıbrıs hareketındam beri hiç görmediği bir konuma sürükleniyorken hemde??? Var mı mantıklı cevabın? Yoksa cevabın çok net yalancısın ve insanları dolar almamaya yada sattrırmaya yönelik hain bir planın var...

4. uyuşturucu almadan çıkamazlar Türk ordusunun karşısına
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN

Alıntı Originally Posted by Trader Caho Yazıyı Oku
    Ya de git, açıklayaliyorsan açıkla, yık içinde 6,20 yi görmesine rağmen satmayıp bir insan neden 5,8750 de satat şu ortamda??? Türkiye kıbrıs hareketındam beri hiç görmediği bir konuma sürükleniyorken hemde??? Var mı mantıklı cevabın? Yoksa cevabın çok net yalancısın ve insanları dolar almamaya yada sattrırmaya yönelik hain bir planın var...
    Orayi kacirmissin. Soylemistim. 6.25 i gordugu zaman 6.18 den sattim 40 bin dolar. Sonra gidip 6.10 dan 10 bin dolar aldim ve onlar gecen haftaya kadar durdu. 5 bin dolar sattim sadece gecen hafta.

Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    İbrahim Haskoloğlu
    @haskologlu
    ·
    4d
    ��#SONDAKİKA
    Cumhurbaşkanı danışmanı Yasin Aktay:

"Suriye rejim Ordusu, Suriye'nin kuzeydoğusuna girmeye çalışırsa Türkiye karşı koyacaktır.

İki ordu arasında çatışma çıkabilir
    Rusya’nın 2 tarafı karşı karşıya getireceğini sanmam. Bu haberlerin aynısı afrin operasyonunda da çıkmıştı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi değil şahsi görüşlerimdir...
    twitter: @harputlu00023

7.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Orayi kacirmissin. Soylemistim. 6.25 i gordugu zaman 6.18 den sattim 40 bin dolar. Sonra gidip 6.10 dan 10 bin dolar aldim ve onlar gecen haftaya kadar durdu. 5 bin dolar sattim sadece gecen hafta.

Kaç sattığın ne aldığın, kaç paran olduğunu soran yok soru şu;

yıl içinde 6,20 yi görmesine rağmen satmayıp bir insan neden 5,8750 de satar şu ortamda??? Türkiye kıbrıs hareketından beri hiç görmediği bir konuma sürükleniyorken hemde??? Var mı mantıklı cevabın?

Yabancı fonlara mı çalışıyon kardeş, az daha akıllı yönet algıyı, böyle oyuna gelmez millet...

8.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku

Yahu işin mi yok..engelle geç...kaale aldığın kabahat.

Sayfa 652/991 İlkİlk ... 152552602642650651652653654662702752 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •