Sayfa 1/13 12311 ... SonSon
Arama sonucu : 103 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Çizgilerin Dili - Basit Teknik Çizimler

1. Çizgilerin Dili - Basit Teknik Çizimler

Merhabalar sayın hissenet takipçileri. Son 10 yılı daha yoğun olmak üzere yaklaşık 20 yıldır, az meblağlarla borsadayım. Başta herkesin yaptığı gibi duyumlarla, haberlerle, tavsiyelerle hisse aldım sattım. Zaman zaman kâr, zaman zaman zarar ettim. Meblağ az olduğu için ne öldürdü ne güldürdü. En büyük kazancım tecrübe oldu. Teknik analize pek inanmazdım, o çizgilerin büyük pay sahiplerinin istediği şekilde çizildiğine inanırdım. Aslında hala böyle; fakat özellikle son 3 yıldır dikkatlice, yoğun bir şekilde kendi çizgilerimi çizerek, okuyarak, öğrenerek, çizgilerin geçmişini inceleyerek, o çizgilerin nerede yön değiştireceğini, nerede yukarı nerede aşağı döneceğini, bir sonraki aşamada neler olabileceğini öğrenmeye, öğrendikçe kazanmaya, kazandıkça portföy değerini artırmaya başladım. Yani deneme yanılma sürecini atlattığımı düşünüyorum. Ama tabi ki yanıldıklarım da oldu, kısa zamanda kâr beklediğim hisselerde yıllarca zararda beklediğim de oldu. Temel analizden anlamam, sadece şirket kâr mı ediyor zarar mı ona bakarım. Ki şirketlerin zarar etse de borsada yükseldiklerini, ya da çok kâr etse de düştüklerini çok gördüm. Dolayısıyla teknik çizgiler temelden önce gelir benim gözümde.
    Çok yazdım farkındayım, sadece biraz bakış açımı anlatmaya çalıştım. Şimdi gelelim bundan sonrasına. İstedim ki yaptığım çizimleri sizlerle paylaşayım, sizlerden gelecek yorumlarla, fikirlerle birlikte en iyilerini beraber seçelim. Ben sadece çizdiğim hisseleri burada paylaşacağım. çizgiler üzerine yorum yapmak, şuraya gider buradan döner gibi atıp tutmak, istek almak, alın satın demek yapacağım şeyler değildir, bilgilerinize. Vaktim oldukça, yeni birşeyler karaladıkça buraya eklerim. Herkese bol ve hayırlı kazançlar
    Attached Images Attached Images

2. AKSEN Uzun vade günlük aksen GNLK UV 24.9.19.jpg

3. AKSEN Günlük aksen GNLK 24.9.19.jpg

4. AVHOL Aylık AVHOL AYLK 16.9.19.jpg

5. Arkadaşlar çok çizimim var ama yüklemede sorun yaşıyorum. Daha büyük ve güzel şekilde nasıl yüklemeliyim resimleri. yardımcı olursanız sevinirim

6. Tüm yazıp çizdiklerim kendi çalışmalarımdır. Al - Sat ve Yatırım Tavsiyesi Değildir.

7. DAGİ HAFTALIK
    https://invst.ly/fa68l
    Tüm yazıp çizdiklerim kendi çalışmalarımdır. Al - Sat ve Yatırım Tavsiyesi Değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by snr Yazıyı Oku
    Arkadaşlar çok çizimim var ama yüklemede sorun yaşıyorum. Daha büyük ve güzel şekilde nasıl yüklemeliyim resimleri. yardımcı olursanız sevinirim
    ben Kolay ve hızlı Resim link ini kullanarak resimde gösterilen kutunun lingini kopyalayıp yapıştırıyorum istersen birde sen dene

Sayfa 1/13 12311 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •