Sayfa 12/20 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon
Arama sonucu : 154 madde; 89 - 96 arası.

Konu: OSMEN - Osmanlı Menkul

Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    Arkadaş hergün hacimleri paylaşıyor sağolsun. Aracı kurum hacimlerini gün gün görmek isteyenler bu hesabı takip edebilir. Osmen hacimleri güzel gidiyor maşallah.

https://twitter.com/bist_aracikurum/...355090434?s=19

https://twitter.com/bist_aracikurum/...671464451?s=19
    WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    Hacimler güzel gidiyor.
    2020 4.çeyrek bist hacim ortalaması
    1.587.925 pazar payı %2.07

15.32 itibariyle anlık hacim
    1.669.175 pazar payı %2.43

Şimdiden 4.çeyrek ortalama hacim epey geçildi. Bist Pazar payı artışı hacimleri çok olumlu etkiliyor. Ytd

Sn. clastobar,

Güzel paylaşımlar için teşekkürler. Info'dan tanıdıkları burada görmek güzel...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

2.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Sn. clastobar,

Güzel paylaşımlar için teşekkürler. Info'dan tanıdıkları burada görmek güzel...
    Sağolun hocam aracı kurumların işler iyi gidiyor. İnfo 2020 de çok ciddi bir pazar payı artışı yapmıştı. 2021 de osmenin pazar payını güzel arttırması ilgimi buraya çekti. Sizide burada görmek güzel inşallah herşey güzel olur. Saygılar. Ytd

3. 2021e çok iyi başladı, biraz payım var ama kafamda bazı soru işaretleri de var. Çok hızlı büyüyor, zaman zaman alıp sattım, kar da ettim, elimde biraz var ama gerçek anlamda uzun vadeli pozisyon almaya ikna edemedim henüz kendimi.

Çalışanlara kullandırılan bu hak ile ilgili olarak bu uygulama süreklileştirilecek mi acaba? Son iki hak bildiğim kadarıyla yeni tanındı, diğerleri eskiden süregeliyor diye biliyorum.

Konuyla ilgili bilgisi olan bir arkadaş yazabilirse sevinirm.

Bol kazançlar.

4. Ula osmen niye gitmiyon.Accık hissemis var ona mı göz diktiniz nedir bu açgözlülüğün spek efendi.Beyler biraz yorum.Kaldıralım artık bu camızı yukarıya
    Olsun be yaradan yardır.Mazlumun ahı indirir şahı.Herşeyin bir vakti vardır...Yunus Emre

Alıntı Originally Posted by karlıkaya Yazıyı Oku
    Ula osmen niye gitmiyon.Accık hissemis var ona mı göz diktiniz nedir bu açgözlülüğün spek efendi.Beyler biraz yorum.Kaldıralım artık bu camızı yukarıya
    Hocam daha ne gitsin geçen sene bu zamanlar 8 civarındaydı... Hatırladığım bir temettü de verdi...
    Portföyün az bir kısmındaydı şimdi baya bir portföyde yer tutuyor...

6. 2021 faaliyetler iyi başladı. Sermaye de düşük kaldı, bişey düşünüyorlar mı acaba.

7. Başakşehir tribününü gibi burası, tavan oldu, beraber sevinebileceğimiz kimse yok mu?

Alıntı Originally Posted by Frqn21 Yazıyı Oku
    Başakşehir tribününü gibi burası, tavan oldu, beraber sevinebileceğimiz kimse yok mu?
    Haydi sevinelim bende sizi bekliyordum

Sayfa 12/20 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •