Sayfa 15/20 İlkİlk ... 51314151617 ... SonSon
Arama sonucu : 154 madde; 113 - 120 arası.

Konu: OSMEN - Osmanlı Menkul

1. Peki siz bilirsiniz; Allah kazancınızı arttırsın.

sn. gueno 33

daha pozisyonum yok sayilir ama kademeli acacagim. ben bilancoyu basarili buldum dedigim gibi.

pozusyonumuzu artirdigimizda insallah kazaniriz.

size de yatirimlarinizda bol kazanclar
     Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Peki siz bilirsiniz; Allah kazancınızı arttırsın.
    "bir yatırım tavsiyesi değildir"

https://youtu.be/NI4-nzkyyMo
    tam olarak fikirlerimiz uyusmasa da osmen 2021 1 ve 2. ceyrek analizini detayli olarak yapmış abimiz.

detayli analizi icin tsk ederiz.

45:00 dakikadan sonra son tahlilde osmen icin son bilanco ile birlikte hisse başı fiyatinin 42.83 olmasi gerektigini ifade etmis.

daha fazla etmesi gerekiyor

Son düzenleme : hayek; 01-08-2021 saat: 19:08.

osmanli yatirim bugun yaptigi kari odullendirdi. 6 aylik 40 milyon kar etmis bunun serefine %2.2 dususle kapatti gunu ve neredeyse tek satici osmanli

2500 lot daha attik koseye. oldu 3500 lot.

yarin 21.70-80 gibi 1500 lot daha alirim. sonra burda kapatiriz ekrani. yil sonu bakacagiz duruma. kucuk ama etkin bir yatirim olacak insallah

en ustteki 2 araci kurumu cikar, geriye sadece 1.4 milyon lot hisse kaliyor. onlarin çoğu da pasif , hareket gormeyen hisse durumundadir.

piyasada hisse misse yok ! bugun 500 lotumuzu daha aldik. yarin heralde 1000 lotumuzu daha verirler. 5000 lot tamamlanmis olacak. 2021/12 bilancosu geldigi gun satacagim.

bakalim bu kucuk yatirimimizin getirisi ne olacak ? burada bir not olarak kalsin.

ekstra bir gelisme olmazsa bu forumda yazmayacagim. tamamen monolog oluyor, kimse yok zaten piyasada hisse de yok.

6. niye kimse kalmamış.osmende

7. bu hafta dolar burası.

8. Bir kısım ismen i osmen yaptım,bendeki 3-5 lotu görüp tahtayı kasiyorsan alacagin olsun patron

Sayfa 15/20 İlkİlk ... 51314151617 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •