Sayfa 311/717 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361411 ... SonSon
Arama sonucu : 5731 madde; 2,481 - 2,488 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Sayın sensitive polemiği sevmem ama hatırlatmak istedim geriye dönük Aselsan sayfasını okursan orada bir yazı paylaştım
    bazı hisselerin getirilerini Aselsan yıllık bazda hala ekside artıya geçememiş son 2 yıl zaten zarar diz boyu sen yeni ortak olmuşsan bilemem dik durdu diyorsun nesi dik ben aynı zamanda egeen ortağıyım bir egeen grafiğini açıp bakarmısın dik durmak ne demek görürsün egeen aynı zamanda düzenli yüksek temettü veren şirket Aselsan da ne var milletden alınan halka arz parası erimiş bitmiş borçlu olmuş nakit akışını bozmuş yatırımcıya ne verdi ne kadar temettü verdi kar payı varmı yok ben bin pişmanım ilk fırsatta satmayı bekliyorum dahada işim olmaz buna yatırım yaptığım zaman yapmayıp sadece egeen alsaydım şimdi köşeye dönmüştüm dik durmak böyle olmaz işin garibi kimsede hesap sormuyor hele halka arzdan alanlar kardeşim biz sana yatırım yaptık ortak olduk para verdik ne oldu bizim paralar borçlu hale gelmişsin nakit akışını bozmuşsun diyen yok
    Normal artık herkes sustu pustu o hale getirdiler yazık günah elbet bunun hesabı zamanı gelince bir şekilde sorulacak gün olur devran döner
    SECRETMEN

Alıntı Originally Posted by secretmen Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba

Borsamız rekor üstüne rekor kırarken bizim yerli ve milli hissemiz ne yapmış ve bazı hisseler ne yapmış bakalım.
    24 OCAK 2019 tarihinden bu güne yani son bir yılda
    Aselsan eksi % 8 değer kaybetmiş çok daha fazlaydı son aylarda hafif yükselmesine rağmen hala yıllık bazda eksi 8 yatırımcısına kaybettitmiş
    Temettü ve bedelsizde yok bu arada enflasyon ve bekleme maliyetini hiç hesaba katmıyorum.
    Şimdi aşağıya sadece son bir yılda bazı hisselerin getirilerini yazıcam.
    Algyo % 106
    Alkim %107
    Bagfs % 273
    Balat % 402
    Dgate % 115
    Eggub % 109
    Ersu % 358
    Euhol %196
    Fmızp % 252
    Gubrf % 198
    Hektaş %173
    Indes % 104
    Izmdc % 396
    Karel % 284
    Kront % 129
    Logo % 111
    Netaş % 110
    Ozgyo % 148
    Pkart % 230
    Poltk % 109
    Raysg % 166
    Rhag % 121
    Sonfm % 304
    Sngyo % 288
    Srvgy % 203
    Tgsos % 180
    Tıre % 352
    Tmpol % 116
    Trcas % 122
    Vertu % 113
    Vkfgyo%100
    Vking % 219
    Yaprk % 150
    Yunsa % 250
    Yyapı %150

Rysas %1575

En sonunada en bomba olanı koydum son bir yılda rysas yüzde 1575 getiri sağlamış
    Bu hisselerin bir çoğunu belki ilk kez duydunuz bu hisseler Aselsan gibi bir şirketten dahamı iyi dahamı çok kar yaptıda bu kadar anormal yükselişler yaptılar
    Normal borsa bu hisseler sayesinde yükseldi kimler ne paralar kazandı bilmem
    Sonra bizim borsada küçük yatırımcı az diyorlar olsa ne olacak yerli milli dediğimiz şirkete yatırım yapmışız yıllardır bizi süründürüyor yazık günah değilmi
    Aselsan peki bu hale nasıl geldi kim getirdi bu hale bunu sormak lazım
    Aslında bu hale kimin getirdiği çok açık
    Herkeste biliyor gün olur devran döner elbet bu yapılanların cezası kesilir
    Sanırım herkes net anladı daha fazla yazmaya gerek yok
    Bizim borsamız borsa değildir

Yasal bir kumarhaneden farkı yoktur
    Hadi kalın sağlıcakla
    Bakın bakalım kimler dik durmuş
    SECRETMEN

3.  Alıntı Originally Posted by sensitive Yazıyı Oku
    çinden dünyaya dalga dalga çok seri şekilde yayılan ölümcül çin coronavirüs nedeniyle epeydir borsalar çakılıyor
    ....
    yemekti tabaktı porselendi çataldı bıçaktı oyuncaktı hediyelik eşyayydı kırtasiyeydi bunlarda artık çin malı alımı satımı dikkat etmeliyizi . ben şahsen yine bu çinde SARS virüsü çıkmıştı o gün bugündür çin mallarını almıyorum. adı üstünde virüs yapışıyo uygun ortam olunca pat diye çıkıyo.....
    Selamlar,
    Virusun hayatta kalabilmesi icin canli ortama ihtiyaci vardir. Virus mekanizmasi kendi rna'sini konak hucresine asilamasi ustunedir. Sizin dediginiz yapisip ortam bulunca canlanmasi konusu bakteriler icin gecerlidir. Ikisi cok farkli seyler. Durduk yere zahmete ve kaygiya dusmeyin.

25 senedir borsadayım Aselsanın bu kadar kepaze edildiğine şahit olmadım.Üç kuruşluk hisse gibi al aşağı vur yukarı şirketin kalitesini yok ettiler şirketten tık yok belli ki danışıklı dövüş.

Çünkü devlet kasadaki parayı şirketin değil kendinin kabul ediyor yaptırdığı ekipmanın parasını vermiyor ve sen de var ya diyor.Vergiden vergi alan devlet Allah tan siz ortaksınız buna da vergi vereceksiniz demiyor.

6. ASELSAN 2 senelik ayı piyasasından yeni çıkıyor, şahsen bugün biraz daha alım yaptım. YTD.Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Merhaba eskilerden Mustafa bey ve soul eater vardı yazmıyorlar sanırım artık

Sayfa 311/717 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361411 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •