Sayfa 325/558 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425 ... SonSon
Arama sonucu : 4460 madde; 2,593 - 2,600 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by hasamige Yazıyı Oku
    Kar açıklanana kadar gerçekten gizli tutulabiliyor mu Türkiye'de? Yüksek bir kar olsaydı duyumu alanların çoktan uçurması gerekmez miydi?
    YTD...
    Hasamige üstad, senin bu dediğini muhtemelen birileri de bildiği için son ana kadar sotede yatıyorlar diye düşünüyorum. Şahsi düşüncem

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by yelgec Yazıyı Oku
    Yalnız aselsanın tahta yapıcısı çingeneye benziyor , endeks biraz düşşe hemen basıyor aşşağı , bu adamla uğraşmaya değmez , pinti biri , ekmek yedirmez , mal alıyorsun rahatsız oluyor hisseyi baskılıyor, Çok daha mantıklı tahta yapıcılar var , pintiden uzak duracaksın YTD

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Asels topigine "yelgec" mı gelmiş..agalar hazırlıkli olun yakında asels kottan çıkacak diyerek başlar kehanetlerine...herkese bol kazançlar

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by hasamige Yazıyı Oku
    Kar açıklanana kadar gerçekten gizli tutulabiliyor mu Türkiye'de? Yüksek bir kar olsaydı duyumu alanların çoktan uçurması gerekmez miydi?
    YTD...
    Yıllıkta 3 milyar civarı veya biraz üstü bir beklenti var. O zaten şu ana kadar çoktan satın alınmıştır. Bundan sonra olsa olsa sermaye arttırımı falan sürpriz olur. Tabi birde bilanço detaylarından yapılacak negatif pozitif çıkarımlar önemli

4. Şu foruma ne zaman girsem hep bir bedelsiz muhabbetidir gidiyor. Ne işe yarayacaksa...

Ben şuna bakarım, gelen her hangi bir haber şirketin temel rasyolarında bir iyileşme sağlayacak mı?

Bedelsiz sermaye artırımında böyle bir fayda yok. Zaten bizim olan bir elmayı ikiye bölüp yine bize veriyorlar. Ben buna sevinmiyorum ama nedense bizim piyasalar bunu çok seviyor.

5.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Şu foruma ne zaman girsem hep bir bedelsiz muhabbetidir gidiyor. Ne işe yarayacaksa...

Ben şuna bakarım, gelen her hangi bir haber şirketin temel rasyolarında bir iyileşme sağlayacak mı?

Bedelsiz sermaye artırımında böyle bir fayda yok. Zaten bizim olan bir elmayı ikiye bölüp yine bize veriyorlar. Ben buna sevinmiyorum ama nedense bizim piyasalar bunu çok seviyor.
    görünüşte evet elmayı ikiye bölmekle aynı görünse de, kağıt üzerinde ek sermaye artışının kaynağı belirtilmek zorundadır, yani bedelsiz veriyorsa karından sermayeye ekledik demeleri gerekiyor, basitçe karını hisse olarak dağıtmış oluyor, bedelsizi temelsiz dağıtıyor olsaydı bir bütünü parçalara bölmek gibi algılanabilirdi, ancak asels te durum farklı net kazanç olarak algılanıp değer görüyor. kar payı dağıtacağına yeter ki bedelsiz versin razıyız.

6.  Alıntı Originally Posted by mersey Yazıyı Oku
    Olası sermaye artışları bundan öncekilerde bilançoyla beraber mi açıklanıyordu. Yoksa bilançodan sonraki günlerde mi açıklanıyordu.
    yıllık bilançolar açıklansın kar zarar bi görülsün sonra genel kurulda maddeler halinde standart konular görüşülürken sermaye artırımı maddeside görüşülecektir, kurul kararını sermaye artırımı yönünde verirse zaten kurul kararlar kapta görünecektir. Tahminim Nisan - Mayıs gibi ne olacağı kesinleşir.

7. 1.675 milyar TL kar bekliyorum son ciro hesaplarıma göre. YTD.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    2,757

ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Hımm 1.676 bekliyorum
    Şaka kızma sakın ;)

Sayfa 325/558 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •