Sayfa 361/717 İlkİlk ... 261311351359360361362363371411461 ... SonSon
Arama sonucu : 5729 madde; 2,881 - 2,888 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Jon wick = xxtrader mı? Hey Allah'ım gelir gelmez beni yerlere gömen başka kim olabilirdi diyorum ben de.
     Alıntı Originally Posted by ertanky Yazıyı Oku
    xxtrader=jon wick abem en son gübreyide 3 tl den satmıştın hatırlatırım sana. Senin kulağını çok çınlatıyoz da

2. ...

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by Soul Eater Yazıyı Oku
    Hoşbulduk dostlar.

Evet haklısınız zamanlama konusunda tek yanıldığım hisse Kozal ve Halkb oldu.

Hepimiz insanız değil mi?

Halkb ve Aselsan yatırımı ile yola devam ediyorum.

Bu aralar ve uzun zamandır süregelen bir yoğunluk içindeyim. Bir mahkeme sürecim var. Zaman zaman grafik paylaşacağım ve analiz yapmaya çalışacağım.

Hayırlı sabahlarınız olsun.
    Hoşgeldin geçmiş olsun. Mahkeme konusunda yardım edebileceğimiz bir şey olursa yazarsın.

Aselsan gene yürümeye başlamış şöyle bi yüzde 300 bedelsiz verse elini ayağını yerim bunun.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir, olmamıştır, olmayacaktır.
    Şüphe Ejderhası

Alıntı Originally Posted by Spkzede Yazıyı Oku
    Birzamanlar 45 bu gazı verdiler sonra aglama duvarı oldu borsa türkiyede kıbrısta kumar oynamaktan hiç farkı yok ne oldu düştü ne oldu ucuyor para babaları kazanır kaçtane ky dayanır allah aşkına yine can yakacaklar yine ytd
    Yine versinler gazı 100 lira olsun oradan da 50 ye düşsün ağlayalım razıyım 😂😂😂

5.  Alıntı Originally Posted by drls Yazıyı Oku
    Yine versinler gazı 100 lira olsun oradan da 50 ye düşsün ağlayalım razıyım

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,178
     Alıntı Originally Posted by drls Yazıyı Oku
    Yine versinler gazı 100 lira olsun oradan da 50 ye düşsün ağlayalım razıyım 😂😂😂

ALLAH ağlatmasın ortak.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

7.  Alıntı Originally Posted by ertanky Yazıyı Oku
    xxtrader=jon wick abem en son gübreyide 3 tl den satmıştın hatırlatırım sana. Senin kulağını çok çınlatıyoz da
    Benim sattığım hisse gidiyor...ben 21 den aldım 28 den sattım aselsn...borsadan tamamen cikiyorum bes dahil..108000 civarı gelirse gireceğim.....ytd

Sayfa 361/717 İlkİlk ... 261311351359360361362363371411461 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •