Sayfa 370/556 İlkİlk ... 270320360368369370371372380420470 ... SonSon
Arama sonucu : 4445 madde; 2,953 - 2,960 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Asels daha yolu var inşallah, ben de elimdekinin 3te birini bugün verip ekgyo aldım ekgyo satıp tekrar eklemeye çalışacağım inşallah.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu kadar ucuz ve bu kadar hızlı büyüyen hisse yok bistte. Ekgyo ucuz ama büyüme potansiyeli çok zayıf defansif bir hisse. ASELSAN Türkiye'nin geleceği. Maliyeti yüksek olan arkadaşlar tahta izlemesin malı kaptırırlar.
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Alan da kazansın, bol kazançlar. Hatırlıyorum yakın zamanda girmiştik deli demişlerdi bize durum ortada

Ben daha buradayım, gidecek daha iyi / daha ucuz kağıt bulana ve bulamazsam bilançoya kadar tutarım.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Haber an meselesi geldi gelmek üzere
    Yüzde 300 bekliyorum ama çılgınlık yapar da sizin verdiğiniz bilgiler ışığında yüzde 1000 yaparsa soluğu nerede alır bilemem
    Ytd
    Bu “bedelsiz” meselesi niye bu kadar konu olur anlamak mümkün değil..!
    Şirketin bedelsiz sermaye arttırması değerine artı/eksi bir etki yapmaz...

Düşünün 1 adet ekmek alıyorsunuz, dilimlenmiş veya bütün halde, ne ekmeğim miktar değişir ne de fiyatı...

Çok seneler önce bu “bedelsiz” muhabbeti “acemi borsacılar”a , olmadık fiyatlardan “hisse itelemek” için kullanılırdı...
    Şimdilerde, bilgiye ulaşmak bu kadar kolayken, bu zokayı yutacak kaldığını sanmam...

Gerçi son aylarda çok hesap açılmış deniyor, belki de hedef bunlardır..!
    Bilgilendirme amaçlıdır. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

4. Ne o?

Yurtdışına gönderdiğiniz ve umduğunu bulamayan mühendislerimiz geri mi dönmüş?

Şaka bir yana

BOL kazançlar...
    PAYLAŞIMLARIM KİŞİSEL GÖRÜŞLERİMDİR. BİRİKİMLERİNİZİ BAŞKALARININ AKLINA TESLİM ETMEYİNİZ.

5. Kağıt durdu aşağımı yukarımı?

6.  Alıntı Originally Posted by trakya22 Yazıyı Oku
    ASELSAN yatırımcı arkaşlar a hayırlı kazançlar.ytd
    Hoşgeldiniz..
    Beklentiniz nedir Aselsan da hocam

7.  Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    yüzde 1000
    😀😀
    Elini korkak alıştırıyor
    10 kat değil 100 kat yazsa bari bedelsizi

8.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Alan da kazansın, bol kazançlar. Hatırlıyorum yakın zamanda girmiştik deli demişlerdi bize durum ortada

Ben daha buradayım, gidecek daha iyi / daha ucuz kağıt bulana ve bulamazsam bilançoya kadar tutarım.
    Genelde almadan önce satış için hedef fiyatım, stoploss fiyatım bellidir.. Hedefime geldiyse üçüne beşine bakmam, alan hayrını görsün...

Belki bir süre daha tutmayı düşünebilirdim fakat esas hareketin yaşandığı gün Y.Finansman ın pastada öne çıkmasından pek haz etmedim..

Sizin için hayırlısı olsun. Bol kazançlar...
    İnsanların zekasına saygımdan dolayı ''Paylaşımlarım al-sat tavsiyesi içermez'' ibaresi kullanmadığımı önemle duyururum..!

Sayfa 370/556 İlkİlk ... 270320360368369370371372380420470 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •