Sayfa 927/930 İlkİlk ... 427827877917925926927928929 ... SonSon
Arama sonucu : 7435 madde; 7,409 - 7,416 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Hisse başlıklarında hisse harici paylaşım yapmayalım diye kaç kere uyardık unuttum lakin ısrarla devam edenler var .. Bu üyeler biraz dinlensinler .. Hisse harici paylaşım yeri hisse başlığı değil siyaset yapacaksanız bizim siyasetle ilgili başlıklarımız var orada yazabilirsiniz ..

2. Birisi demiş Almanyada emeklinin maaşı 1000 euro... Bence iyi sallıyorsun. Orada en düşük emekli maaşı 1500 euro. Belçikada tanıdığım bir abi malulen emekli olmasına rağmen 2100 euro maaş alıyor. Almanyada maaşlar Belçikadan daha yüksek birde. Ampul kafalı gurbetçilerin lafları ile gemi yürümüyor. Zaten bu ampul kafalı gurbetçileri anlamak zor. Hem yaşadıkları ülkeyi kötülerler hemde oradan ayrılmazlar.

Sayın Medwig
    Yukarıda alıntı yazı Kamil79'un yazdığım cevaba karşılık forum ve edep kuralları
    hiçe sayılarak vede gerçekleri saptıran hisse net'e yakışmayan,sonuç olarakta böyle seviyesiz yazışmaların kimseye bir faydası olmayacağını belirtmek isterim. Meraklılara Almanya'da ortalama emekli maaşının ne kadar olduğunu original olarak kopyalıyorum
    Hisse net ailesinin kurban bayramını kutlarım

Gesendet von meinem SM-N976B mit Tapatalk

3. Yıllardır Hisse netin hemen hemen tüm başlıklarını takip ederim. İçlerinden en cahil geri kalmışlar nedense burada yazıyor. Bende yüklü miktarda uzun vadeli hisse yatırımcısı olduğum için yeni bir haber vs varmı diye okuyorum başlığı. O Almanya’ya laf eden zır cahillere sadece tek birşey söylüyorum, ulan Alman mühendislik aklı olmasaydı
    Domates patates Biber yiyemezdik diğerlerini söylemeye gerek yok
    Not: yıllarca Almanya’da yaşadım keşke Birgün onları geçebilsek

4. Geçen temettü ile alâkalı bir soru sordum. Bir Allahın kulu cevap vermedi. Maşallah forumda Aselsan dan başka her şey konuşuluyor...

5. Temettü tarihlerini kopyaladım,ilk temettü 17 Temmuz'da hesaplara yattı.

Brüt*temettü*toplamda hisse başına 0,294 TL olarak onaylandı ve 3 eşit taksit olan 0,098 TL olarak 17 Temmuz, 16 Ekim ve 18 Aralık tarihlerinde ödenecek.

Gesendet von meinem SM-N976B mit Tapatalk

6.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    https://www.google.com/amp/s/www.koc...aber/amp/64955
    Burda analiz yapılmış
    Yani doları bıraktım euroyu bıraktım altını bıraktım petrolü bıraktım ilacı bıraktım demşr çimentoyu bıraktım neye göre kıyaslamak istiyorsunuz 2002 de yaşam ve alım gücünüzü onla kıyaslayın genel olarak fakirleşmişmisiniz yoksa zenginleşmişmisiniz
    2002 yılında asgari ucret 107 tl . 1 dolar 1.5 lira.Yani sadece 71 dolar alınabiliyormuş.Şimdi ise asgari ucretle yaklaşık 300 dolar alınabiliyor.Dolar bazlı ciddi bir iyileşme var.Burda analiz yapılmış dediğiniz yerden aldım rakamı.Şimdi deyin bakalım dolar bazında alım gucu duşmuş diye
    Son düzenleme : pars13; 02-08-2020 saat: 02:20.

7.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    2003 te öğretmen 874 dolar alıyordu bugün 614 dolar yani maaşı yğzde 45 civarında artmalıki aynı seviyede yaşasın
    Öğretmenim ben. Bu bilgi de tamamiyle yanlış
    Son düzenleme : pars13; 02-08-2020 saat: 02:26.

8. 2003 yılında ekdersle beraber yaklaşık 700 lira alıyorduk.Dolar 1.5 liraydı yine.480 dolar civarı ediyor toplam.Şimdi ise dolar 7 lira ve ekdersle maas 5300 gibi.Yaklaşık 750 dolar alınabiliyor.

Sayfa 927/930 İlkİlk ... 427827877917925926927928929 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •