Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
Arama sonucu : 33 madde; 17 - 24 arası.

Konu: MENBA - Menba Holding

1. Güzel bereketli bol kazançlı bir hafta olur inşallah.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

***MENBA*** BORSA İSTANBUL A.Ş.( Pay İşlem Sırasının Geçici Olarak Durdurulması

***MENBA*** BORSA İSTANBUL A.Ş.( Pay İşlem Sırasının Geçici Olarak Durdurulması )

İlgili Şirketler [MENBA]
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Pay İşlem Sırasının Geçici Olarak Durdurulması

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Pay Sırasının İşleme Kapatılması
    MENBA.E sırası, şirketin yayımladığı 2016 yılı 12 aylık finansal raporların son gönderim tarihi itibariyle Kamuyu Aydınlatma Platformuna (KAP) uygun formatta gönderilmemiş olması ve bağımsız denetim görüşünün eksik olması nedenleriyle geçici olarak işleme kapatılmıştır.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/595440

BIST

(28/03/2017 - 10:46:26)

3. evren karaca ve ortaklarını savcılağa vermemiz gerekiyor..spk dan bize hayır gelmez yoksa bunu bu gidişle kapatırlar...
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

4. Bu hissede son durum nedir? Tahta ne zaman açılır? İçeride hapis kaldık, ne olacak bu işin sonu bir bilgisi olan cevaplayabilir mi acaba?

5. evet tahta neden açılmıyor.Ne zaman açılır.Bilgisi olan var mı?

Şirket tarafından devralınan ve ReTeks Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.
    sermayesinin % 52’sine karşılık gelen 5.200.000 TL nominal değerli
    payların devir bedelinin ödenmesinde yaşanan/yaşanabilecek
    zorluklara, bedelin ödenmemesi ihtimaline ve bedelin ödenmemesi
    durumunda alım işlemininiptaline ilişkin hususlara Şirket
    sermayesinin 4.600.000 TL’den 7.820.000 TL’ye çıkarılması
    nedeniyle ihraç ve halka arz olunacak 3.220.000 TL nominal değerli
    payların halka arzına ilişkin olarak 20.04.2016 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda kamuya açıklanan izahnamede yer
    verilmemiş olmasi sebebiyle 325.617tl idari para cezasi verilmiştir.

Sirket hakkındaki idari para cezalarına konu eylemler nedeniyle varsa zarara uğrayan yatırımcılar yasal koşulların oluşması halinde genel
    hukuk hükümleri çerçevesinde, bahse konu işlemlerde sorumluluğu bulunan Şirket yönetim kurulu üyeleri aleyhine dava açabilirler. Öte
    yandan, Şirket’in yapılacak ilk genel kurul toplantısında, Şirket hakkında idari para cezası uygulanmasını gerektiren fiillerde sorumluluğu
    bulunan Şirket yönetim kurulu üyelerine söz konusu idari para cezalarının rücu edilip edilmeyeceği hususunda karar alınması ve söz konusu
    kararın alınması esnasında sorumluluğu bulunan yönetim kurulu üyeleri ile bunlarla ilişkili olan gerçek ve/veya tüzel kişilerin oy kullanmaması
    gerekmektedir.

28 nisan 2017 tarihli SPK bulteninden.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Şimdi bu şirket battimi bu yazi ne anlama geliyor.?

M1453 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bu hisse ne olacak o kadar kolaymı hisse kapatmak

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •