Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
Arama sonucu : 33 madde; 25 - 32 arası.

Konu: MENBA - Menba Holding

1. süiliman nerdesin kimse bir şey yzmıyor bari sen yaz

2017 ilk 6 ay hisse performansları :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. BORSA İSTANBUL A.Ş.

Gönderim Tarihi
    04.10.2017 16:14:32

Özet Bilgi
    Menba Holding A.Ş. Paylarının Borsa Kotundan Çıkarılması
    İlgili Şirketler
    [MENBA]
    İlgili Fonlar
    []
    Kottan Çıkarma/İşlem Görmekten Men Etme

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -

Bildirim İçeriği

Şirket Unvanı
    Menba Holding A.Ş.

Yönetim Kurulu Karar Tarihi
    03/10/2017

Kottan Çıkarma/İşlem Görmekten Men Etme Tarihi
    03/10/2017

Açıklamalar
    Borsamız Yönetim Kurulu tarafından 03/10/2017 tarihinde, Payları Borsamız Pay Piyasası Gelişen İşletmeler Pazarında işlem gören Menba Holding A.Ş. (Şirket) finansal raporlarını SPK'nın II-14.1 sayılı Sermaye Piyasasında Finansal Raporlamaya İlişkin Esaslar Tebliği (Tebliğ) kapsamında tam olarak yayınlamadığından 28/03/2017 tarihinden itibaren geçici olarak işleme kapatılmış bulunan Şirketin işlem sırasının, finansal ve faaaliyet durumunu değerlendirilebilecek şekilde tüm finansal raporlarını Tebliğ kapsamında eksiksiz ve olumlu/sınırlı olumlu olarak yayınlanmasını müteakiben yapılacak değerlendirmeye kadar Pay Piyasası Yönergesinin 30. maddesinin "Yönetim Kurulu, işlemleri geçici olarak durdurulan sermaye piyasası aracıyla ilgili olarak belirsizlik hâlinin giderilmesi için ilgili ihraççıya, Yönetim Kurulu karar tarihinden itibaren en fazla altı ay süre verebilir. Yönetim Kurulu, süre sonunda ilgili mevzuat hükümleri doğrultusunda sermaye piyasası araçlarının yeniden işleme açılması veya işlem görmekten men edilmesi hususunda gerekçeli kararını verir ve KAP'ta duyurur" şeklindeki beşinci fıkrası kapsamında kapalı kalmaya devam etmesine ilişkin Borsa Yönetim Kurulunun 03/04/2017 tarihli kararı kapsamında Şirketin söz konusu altı aylık süre içinde tüm finansal raporlarını Tebliğ kapsamında eksiksiz olarak yayınlamadığı anlaşıldığından, Pay Piyasası Yönergesinin 30. maddesinin söz konusu beşinci fıkrası ile Kotasyon Yönergesinin kottan çıkarma şartlarını düzenleyen 23. maddesinin birinci fıkrasının "Ortaklığın kamuyu aydınlatma yükümlülüklerini yerine getirmediğinin tespit edilmesi" şeklindeki (a) bendi,

Şirket içinde bulunduğu finansal durum nedeniyle faaliyetlerini devam ettiremediğinden ve şirketin sürekliliği hakkında belirsizlik söz konusu olduğundan, Kotasyon Yönergesinin kottan çıkarma şartlarını düzenleyen 23. maddesinin birinci fıkrasının "Ortaklığın faaliyetlerini devam ettiremeyecek seviyede finansman sıkıntısına düşmüş olması" şeklindeki (d) bendi,

Borsa tarafından talep edilen bilgi ve belgelerin verilmemesi nedeniyle Kotasyon Yönergesinin kottan çıkarma şartlarını düzenleyen 23. maddesinin birinci fıkrasının "Borsaca istenecek bilgilerin verilmemesi" şeklindeki (b) bendi

kapsamında, Şirket paylarının Borsa kotundan çıkarılmasına karar verilmiştir.

4. **TEPAS***BORSA İSTANBUL A.Ş.( İşlem Kodu-Bülten Adı Değişecek Pay )
    25.07.2014 16:06

*** İşlem Kodu-Bülten Adı Değişecek Pay: Borsamız Gelişen İşletmeler Piyasası'nda işlem görmekte olan "Tepa Tıbbi ve Elektronik Ürünler Sanayi ve Ticaret A.Ş."nin ticaret ünvanının "Menba Holding A.Ş." olarak değişmesi nedeniyle, Bülten adı 26.07.2014 tarihinden itibaren "Menba Holding" olarak değiştirilmiş olup mevcut "TEPAS" işlem kodu ise 01.08.2014 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere "MENBA" olarak değiştirilecektir. ***

http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=373480

BIST

5. gittimi şimdi bizim paralar ?

son bir yıl içinde borsa dışında alan satanlar

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz