Sayfa 103/244 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon
Arama sonucu : 1952 madde; 817 - 824 arası.

Konu: KRGYO - Körfez GYO A.Ş.

1. Beklentiler devam ediyor takasta mal toplu b grubu olacak aksilik olmazsa
    9-12 aylık bilançolarda nakitler belli olur ben 3.10 hareketi bekliyorum sert hızlı
    Bir şekilde tabi kişisel görüşüm normal şartlar altında asıl ocaktan sonra galip babayı(metro)
    Bekliyorum nerdeyse bütün gyolara girdi krgyo hariç o da c grubu olduğu için
    Ocaktan sonra b olacağımız için asıl hareket o zaman bence 8 tl max hedefim ytd

2. gelde bu ********lere küfretme

3. 8 lirayı bu kagıtta hayal bile edemiyorum da 2.50 olsun benim için yeter...ıcbct yi kaçırdım bunun yüzünden

4. kumpasa devam bizim iş halk vakıf biri alıyor digeri satıyor aynı terane devam yani arada merril abla ufak alıyor satıyor

5. cep to cep canları ne zaman isterse o zaman
    yazdıklarım çizdiklerim tamamen kendi bakış açımdan yapılan işlemlerdir...
    asla yatırım tavsiyesi içermediği gibi herkes kendi yatırım kararını kendi vermelidir....

6. sorun şu ki başka yatırımcı gelmeyince tahtaya bunlarda ky ile oyun oynayıp gülüyorlar herhalde

7.  Alıntı Originally Posted by akrep Yazıyı Oku
    sorun şu ki başka yatırımcı gelmeyince tahtaya bunlarda ky ile oyun oynayıp gülüyorlar herhalde
    Günlük izlememek gerek merill niye trade yapıyor sizce ekranı kapa 12 aylık bilanço
    Zamanı aç normal şartlar altında ilk hedef b grubu olmak tahta hazırlanıyor inenler bekleniyor ytd

8. kim bilebilir merril niye yapıyor belki yabancı görünümlü bir ky çerezlik oynuyor ...İNŞAALLAH dedigin gibidir..

Sayfa 103/244 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •