Sayfa 112/244 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon
Arama sonucu : 1952 madde; 889 - 896 arası.

Konu: KRGYO - Körfez GYO A.Ş.

1. biri kızdı bastı 15 bin lot :D
    yazdıklarım çizdiklerim tamamen kendi bakış açımdan yapılan işlemlerdir...
    asla yatırım tavsiyesi içermediği gibi herkes kendi yatırım kararını kendi vermelidir....

2. harbi ne olduki

3. 15000 lota bu hareket oluyorsa
    ***Şahsi görüşlerim beni bağlar. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ,zarar edebilirsiniz.

4.  Alıntı Originally Posted by maviserk Yazıyı Oku
    biri kızdı bastı 15 bin lot :D
    Biri mi kızdı yoksa spekler tahtayı boş bulunca aşağı mı bastılar.

5. Bu tip aşağı vermelerin amacı genelde aşağı fiyatlardan alıcı toplamak oluyor, umarım yanılıyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by gokhan2180 Yazıyı Oku
    Bu tip aşağı vermelerin amacı genelde aşağı fiyatlardan alıcı toplamak oluyor, umarım yanılıyorum.
    ne desek boş korkutup sattırma da olabilir dediğinde olabilir sadece parası olan karar verir ne yapacağına c grubu olunca böyle 15 bin lotla yuzde 10 da yapar 30 bin lotla tabanda tam tersi lotlarla tavanda...
    yiyecek ekmek varsa yeriz yoksa yapacak bir şey yok...
    yine aynı seviyelerde bekliyor olması benim kızıp satan biri yorumumu destekliyor gibi en azından aşağı kademelerde biraz lot gördük toplamda 178 bin alıcı 258 bin satıcı var şuan
    asla yatırım tavsiyesi içermediği gibi herkes kendi yatırım kararını kendi vermelidir....

7. son bilancosunda Ertelenmiş Gelirler 50.658.904 tl bu geliri ne zaman yansıtacaklar acaba ?

8. yazdıklarım çizdiklerim tamamen kendi bakış açımdan yapılan işlemlerdir...

Sayfa 112/244 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •