Sayfa 137/244 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237 ... SonSon
Arama sonucu : 1952 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: KRGYO - Körfez GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by teranova54 Yazıyı Oku
    sn yavtan...B grubu için ne kadar ortalama olması lazım. Biz neredyiz bilgi verebilir misiniz.
    Sayın kardeşim bugün itibarıyla 1.85 ort gerek 5385000 lot açıklık var düşüş özellikle yapıldı b grubu olmasın diye
    Çünkü galip baba süpürecek b olursa iş ak garanti finans vakıf ziraat halk organize yapıyorlar şuan 1.50-65 ya da 75 e kadar yatayda tutacaklar ocaktan sonra bakacağız ytd

2. Yıl sonu olmazsa Haziran 2018...sıkıntı yok. belki yılsonu bilanço gazıyla Şubat, Mart tan sonra ...Taaa baştan da söylemiştim.B grubuna yılbaşında geçmek isteyip istememsine bağlı spek efendinin. Ben buralardan ufaktan almaya devam edip hazırlığımı yaparım.Bilanço da göz var nizam var.Eşşek gibi gidecek.Banka borcu yok,stok var.Elde var da var...Bakalım herkes için hayırlısı, başta biz ky ler olmak üzere herkes kazanır inlallah..Sabır sadece...
    ***Şahsi görüşlerim beni bağlar. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ,zarar edebilirsiniz.

3. Twiterde her yerde galip ağanın adı geçiyor zaten gyo sever o bir bakmışsın kendi alıp b
    Grubuna sokar 2 tavana bakar bir tavanda yeter takası toplarsa görürüm tahtada ki beceriksizleri
    Hektorun tırnağı bile olamaz bunlar ellerinde mal var maliyet yüksek ama aşağı niye bastılar
    Biliyorum ama şimdi zamanı değil şimdi sadece c grubunda kalsın diye herşey müsait kar var yatırımlar
    Bitti beklemeye devam galip baba heran sürpriz yapabilir ) ytd

4. KRGYO.png

1.55 - 1.58 kapattı, bugün de artı kapatsaydı güzel olacaktı. Haftalık 6 kuruş artıda kapattı.

5. Zarrab davası Atilla davası oldu. Eskiden Kuveyt Türk bankasının da adı geçiyordu.simdi adı geçen 3 banka aktif bank, ziraat bankası ve halk bankası, bakalım krgyo için olumlu bu gelişmeyi hisse nasıl tepki verecek . ytd

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. yav_tan yazsan arada...
    Yazdıklarım sesli düşüncelerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes yatırım kararını verirken kendi hür iradesiyle verir.

7.  Alıntı Originally Posted by m_tech Yazıyı Oku
    yav_tan yazsan arada...
    Buradayız organize işleri takipteyim kurumları ve yaptıklarını inceliyorum güzel şeyler
    Planlıyorum arkadaşlar devam etsin işbank 10-15 kademe serbest satan vardı birde
    Bütün organize de olup kağıdı durmadan aşağı salanlar işte onlar biliyorlar kendini
    Onlar ne dediğimi anladılar işbank elinde 1320.000 lot mal var maliyetin kaç
    Garanti 587000 lot vakıf 543000 lot ve sırası ile gelenler bu lotları ne yapacaksınız
    Şirketin sermayesi 66 milyon iç kaynaklarda 13544000 tl var 9 aylık kar 14864000 tl
    80 milyon tl stok var o zaman izlemeye devam bakalım organize işler neler yapacaklar ytd

8. her gün fiili dolaşım da düşüyor...
    Yazdıklarım sesli düşüncelerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes yatırım kararını verirken kendi hür iradesiyle verir.

Sayfa 137/244 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •