Sayfa 140/244 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240 ... SonSon
Arama sonucu : 1952 madde; 1,113 - 1,120 arası.

Konu: KRGYO - Körfez GYO A.Ş.

1. valla 3-5 kurum yapıyor pisligi ama bence bizim menkulde bu işlerin planlayıcısı gibi patronsuz böyle planlı ve agresif düşüşlerin olacagını düşünmüyorum lakin neyi amaçlıyorlar hala anlayamadım b grubu yapmamak içinde bu hareketlerin yapıldıgına inanmıyorum artık..

2. yani koca patronlar iş yatırım ve bir kaç kurumdaki speklerin esiri oluyorsa bu tahta daha çok şeye gebe bence

3.  Alıntı Originally Posted by m_tech Yazıyı Oku
    buldum oçu, bu arada b grubu işi çok zormuş...
    Zaten amaç b grubuna sokmamak kağıdı vakıf işbank garanti ak finans ziraat Sanko halk bunların
    Organize işleri şirkete sordunuz mu milyon lotları satarken alış kademelerine bir 100 er bin lot 5 kademe
    Bak bakalım kağıdınız düşüyor mu ?ama herşey organize bu işi yapanların canı fena yanacak devam etsinler
    Aşağıya izliyoruz herşeyin zamanı var tabi ki ytd

4.  Alıntı Originally Posted by akrep Yazıyı Oku
    valla 3-5 kurum yapıyor pisligi ama bence bizim menkulde bu işlerin planlayıcısı gibi patronsuz böyle planlı ve agresif düşüşlerin olacagını düşünmüyorum lakin neyi amaçlıyorlar hala anlayamadım b grubu yapmamak içinde bu hareketlerin yapıldıgına inanmıyorum artık..
    Herkes işin içinde organize şirkete bir mail atsam ve yazsam o zaman neymiş bekle izle gör sonra herşeyi yap bakalım nereye kadar
    Yeni malları ucuzdan almak falan filan hadi bakalım ytd )

5. Bu formda garanti ve vakıf işten işlem yapıp alış kademesine ufak ufak verip satış kademesine blok yazan var mı ?

6.  Alıntı Originally Posted by yav_tan Yazıyı Oku
    Bu formda garanti ve vakıf işten işlem yapıp alış kademesine ufak ufak verip satış kademesine blok yazan var mı ?
    vakıftan alış yapıyorum sadece satış yok, bugün 150 den 1000 aldım total...
    Yazdıklarım sesli düşüncelerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes yatırım kararını verirken kendi hür iradesiyle verir.

7. finanstan oynuyorum alt kademelere 10-15 alış yazıp 10 15 lotluk satış kademelerini alan da benim

8. Ellerinde malları patladı daha da beter olsunlar asıl tokat başka yerden sen durmadan ver borsa yukarı krgyo aşağı borsa aşağı krgyo aşağı satmadığın zaman zarar olmuyor ki değil mi ? Gedik ve bizim dışındaki 6-7 kurum bakalım kaç lotları kalmış ytd

Sayfa 140/244 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •