Sayfa 152/244 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202 ... SonSon
Arama sonucu : 1952 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: KRGYO - Körfez GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by yav_tan Yazıyı Oku
    Karakteri bozuk olunca kan bozuk olunca ne yaparsan yap yüzüne bakan içini görür
    Edipte işi bitti şuan başka kağıda girdi topluyor yukarı çekince pazarlama başlar
    Krgyo grafiğini sorunca beni engelledi ytd
    2 yıl önce takipçisi idim çalışma yöntemi ile başkasından bir mesaj aldım ve mesajı kendisine ilettim inkar etmedi ve ufaktan fırçaladı. Butür çalışma şeklini etik bulmadığım ve vicdanım elvermediği için takibi bırakmıştım.. Ama şu bi gerçek söylediği anda ve hedefinden 3.5 aşağıda satarsak sıkıntı olmuyordu.

2. Beni engelleme sebebi krgyo grafiği yayınladı 1.85 den roket 2.5 diyordu
    Onu sorunca bir baktım engel koymuş çakal martıda milletin donunu aldılar
    Lakin ediptede öyle sırada şuan başka kağıt var ama bir gün onuda çarpacaklar ytd

3. nasıl olsa zarardayım , satmadığım sürece zarar etmiş de sayılmam. ben beklerim abi 1 sene 2 sene istediğin kadar tut...
    Yazdıklarım sesli düşüncelerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes yatırım kararını verirken kendi hür iradesiyle verir.

4. Kademeleri takip ediyorum da alan satan olmayınca ( öğleden sonra 2,5 saatte 259 lot işlem oldu) s.r.sizin birisi oyun oynuyor 20 bin lot önce 1,56 ya yazdı sonra 1,55 e yazdı sonra sildi.piyasa yapıcısı da bizim gibi izliyor. Yada iyice ölücu çıktı kağıdı pic ettiler.a.q. ölmüş kağıt ağlayani yok.ytd

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bahsettiğim kurumlardan biri bugün sattı yine (ak)acep maliyetin kaç ve neden blok satış koyuyorsun parana yazık diyeceğim
    Ama sebebini biliyoruz az kaldı azzz ytd

6. Bu hissenin haricinde 2 hşssem daha var.yakında hareketlenecekler inşAllah..ı satışları koyup da kendince baskılamaya çalışan levuk.onları toplamazsam ş...m.o zaman görcem seni.ben beklerim 1–2 sene sonra önemli değil ama sen bekleyemeyeceksin. Az kaldı..
    ***Şahsi görüşlerim beni bağlar. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ,zarar edebilirsiniz.

7.  Alıntı Originally Posted by teranova54 Yazıyı Oku
    Bu hissenin haricinde 2 hşssem daha var.yakında hareketlenecekler inşAllah..ı satışları koyup da kendince baskılamaya çalışan levuk.onları toplamazsam ş...m.o zaman görcem seni.ben beklerim 1–2 sene sonra önemli değil ama sen bekleyemeyeceksin. Az kaldı..
    Aynen 3 hissem var ve sattığım an bütün portföyü fulleyeceğim İNŞALLAH AZ KALDI 2.64 ü agustos ayında görmüş
    Şuan 1.56 ve bazı aklı çok olanlar buradan hisse satacağımızı düşünüyor 70-80 milyon stok arsa var kar var iç kaynaklarda para var beklenti var biz de de sabır var beklet bakalım bekleteceğin kadar hangi hisselerdesiniz biliyorum amaaaa ytd

8. Gençler size güvenip bekliyorum ona göre 👍

Sayfa 152/244 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •