Sayfa 180/244 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230 ... SonSon
Arama sonucu : 1952 madde; 1,433 - 1,440 arası.

Konu: KRGYO - Körfez GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Helde Yazıyı Oku
    2.60 hedefi
    Kaç aydır hedef bekliyorsun 6 ay olmuştur herhalde

2.  Alıntı Originally Posted by m_tech Yazıyı Oku
    Kaç aydır hedef bekliyorsun 6 ay olmuştur herhalde
    Proplem degil para kazanmak kolay degil
    Burada yapmış olduğum yorumlar ve görüşler beni bağlar yatırım tavsiyesi değildir.@erbeyim63

3.  Alıntı Originally Posted by Helde Yazıyı Oku
    Proplem degil para kazanmak kolay degil
    Kolay da doğru hisseye girersen

4. Bu hisse geleceği olan fiyatı diplerde bist b grubuna hatta a grubuna geçme potansiyelini satın almamış karı devamlı artan nadir hisselerden. Dünkü haberi kimse dillendirmedi Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun 01.02.2018 tarihli kararı ile Şirketimizde Yatırımcı İlişkileri Bölümü Yöneticisi
    veKurumsalYönetim Komitesi Üyesi olarak istihdam edilmek üzere 01.02.2018 tarihi itibariyle Sayın Şakir DUMAN’ın
    atanmasına oybirliği ile karar verilmiştir.
    Şakir Bey i araştırın derim boşuna geçirdiklerini düşünmüyor uzmanlığını göstererek hisseyi hakkettiği fiyata getireceğini düşünüyorum.

bu piyasa degeri , 12 aylık bilançoya dar gelecek. bilançolarin açıklanmasına da çok zaman kalmadi max. 40 gün sanırım.

beklemeye değer😊

# yatırım tavsiyesi değildir #

6. Şahsen uzun vade yatırımcısı olarak bu hissede hatırı sayılır beklentilere sahibim. Şakir bey e mail bile attım sizede öneririm hissenize sahip çıkın.

Sayın Şakir Duman;
    Yeni görevinizin hayırlara vesile olmasını dilerim. Krgyo hissesini hakkettiği yerlere getirmek için elinizden geleni yapacağınızı düşünüyorum. Bistte A grubunda işlem yapıp yurt dışı borsalar dada işlem yapar hale getirmeniz dileğiyle.

ve olmasi gereken

# yatırım tavsiyesi değildir #

8. Bugunun ozeti; Farkli araci kurumlarda dagitilmis hisselerin bir araci kuruma devredilmesinden ibaret gibi duruyor.

Sayfa 180/244 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •