Sayfa 187/244 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237 ... SonSon
Arama sonucu : 1952 madde; 1,489 - 1,496 arası.

Konu: KRGYO - Körfez GYO A.Ş.

1. Hayırlı olsun bakalım. Saman alevi gibi söndü. İnşallah devamı gelir.. Ytd

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

bu kar rakamindan sonra bu tahtadaki sülükler de gidici artik.

45.5 milyon kar aciklayan sirketin 107 milyon TL piyasa degeri olmaz.

Allah biliyor ya 30 falan kar gelir diye hesaplamistim 45.5 muazzam kar oldu 😊

harika otesi diyebiliriz

artik burada islem yapanlarin isi bitti.. zamaninda kiler gyo 1.70 den islem gorurken soylediklerim artik burasi icinde gecerli. belki biraz zaman alir ama muhtesem kar !!!!

ee burada cesmenin basina oturan suluklerin gitmesi icin bir vesile olmus oldu !!! artik bekleyip gorme zamani

haaa bu 45.5 milyon kar rakamini diger gyo'lar ile de karistirmayin. burada degerleme kari yok, artik diger gyo'lar gibi borc da yok hatta borc sifir..

artik gorelim bakalim, onlar versinler artik ben 1.60-61-62 den de kalan portfoyu doldurayim insallah

"yatırım tavsiyesi olarak asla değerlendirilemez"

3. Neredeyse sermayesi kadar kar hayırlı olsun.
    Maksadın yüceliği ,yolun sıkıntısından belli olur. HZ.MEVLANA

şahsi fikrime göre bistteki 12 aylik bilancolar icindeki en iyi bilanço.. (semaye-piyasa degeri ve kar rakamlari acisindan bakildiginda)

bu arada daha iyisine rastlayan var ise, ricamdir burada yazsin.

bu kar hakikaten sirket projeksiyonu açisindan da harika oldu. yeni doneme daha da umutlu bakmamiza vesile oldu!

gerçekten herkes icin inanilmaz bir supriz oldu😊 hatta buradaki tahta yapici icin bile...

ama cok yakindir, cok saglam babalar bu tahtayi kesfeder, zaten az mal piyasada burada islem yapanlari aninda egale ederler.

bu bilanco ile sirket yoneticilerine tesekkur etmek bir borc bence .. yigidi oldur hakkini ver😊

5. Hisse c grubundan b grubuna geçerse fiyat anlamında kimse engelleyemez, gideceği yere gider.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ***Şahsi görüşlerim beni bağlar. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ,zarar edebilirsiniz.

Alıntı Originally Posted by teranova54 Yazıyı Oku
    Hisse c grubundan b grubuna geçerse fiyat anlamında kimse engelleyemez, gideceği yere gider.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    klgyo 2017
    bir harf degisikligi ile
    krgyo 2018

2017 oldu
    2018 olacak diye dusunuyorum

hatta buradaki sartlar oradaki sartlardan cok daha elverisli bence

hersey Allahin izniyle tabi... bu noktadan sonra bekleyip gorecegiz ...

7. Gelen kar çok çok iyi.Artik bir iki kademeye al sat yapanlar düşünsün .Uzun lafın kısası deniz calkalanmaya başladı sandalı kenara çekmek lazım.ytd

Alıntı Originally Posted by fearleess34 Yazıyı Oku
    Gelen kar çok çok iyi.Artik bir iki kademeye al sat yapanlar düşünsün .Uzun lafın kısası deniz calkalanmaya başladı sandalı kenara çekmek lazım.ytd
    gelen kar çok iyi değil , bu piyasa değerine göre muhteşem 😊

45.500.000 kar
    107.000.000 piyasa degeri

bu hesaba gore f/k : 2.35

boyle bir durum olmaz.. mutlaka cok kisa sure icinde kapa orjinal mali tablolar gelince kesfedilir.

bir de bu kari diger gyo'lar gibi yeniden degerleme ilede yapmiyor, tamamen satislardan elde edilen kar .. ki muhtesem

ayrica sirketin diger gyo'lar gibi kisave uzun vadeli borc kalemi yok. riski sifir. tamamen kendi ozkaynaklari ile elde ettigi kar bu .. ki bu da muhtesem otesi

ky'nin elinde cok hisse olmadigi belli ... zaten piyasadaki hisse miktarini fiyatla carpinca 8 milyon TL yapiyor. yeri geliyor is c de tek kademede o kadar alici satici oluyor !!!

herkese bugun supriz oldu bence bu kar... ben tahtayi yapanlarin da bu durumu anlayabildigini dusunmuyorum... ama anlamak istemiyorlarsa satis baskisi kurmaya devam etsinler😊 bakalim ne kadar surede ellerinden mal ucup gidecek ??? altin yumurtlayan tavugu keserlermi gorecegiz .

ama su kesin burasi artik eski krgyo olmayacak. bunfan sonra takipte kalip fazla hareket etmemek lazim. ama zaten ky de bir mal oldugunu zannetmiyorum varsa da cok cok azdir..

Sayfa 187/244 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •