Sayfa 2/244 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 1952 madde; 9 - 16 arası.

Konu: KRGYO - Körfez GYO A.Ş.

forum bile degisti, bu hala ayni kafada...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Osmanlı Toprakları
    Gönderi
    1,211
    Hayırlı Olsun yeni forum ve topik.
    Parayı Mezara Götüren yoktur ama Paranın Mezara götürdüğü çoktur.

3. Mart sonu genel kurul var sanırım bakalım hangi kararlar çıkacak ben sermaye artırımı olabileceğini düşünüyorum çünkü yeni büyük projeler için daha güçlü bir sermaye gerekecektir ...bu yıl yeni açıklamalar bekliyorum Hayırlısı olsun beklemeye devam kendi adıma ytd

4. Halka açıklık 5,32 ye çıktı.benim beklentim 7,5-10 arası beklentiler
    1-horizondaki yüzde yirmi altı iskonto ile alınan dairelerin satışı ilgili kampanya
    2-güre termal tesisleri ile ilgili full satış olduysa bununla ilgili açıklama
    3-satış kararı alınmış ama henüz satışa çıkılmamış kilyos arazisi ilgili satış açıklaması
    4-bedelli veya bedelsiz sermaye artırımı
    5-halka açıklığın artması sonucu b grubuna girmesi
    6-yeni proje ve projeler açıklaması
    7-tahmin stratejik ortaklık görüşmeleri
    Aklıma gelenler bunlar bu yüzden beklemeye değer buluyorum.
    KDV indirimleri bize olumlu yansıyacaktır ...
    Son olarak şuan ağacı sallıyorlar dökülen dökülür kalanlar bizimledir ...hakkımızda hayırlısı ytd

5. Konut alan Yabancıdan ve yurtdışında yaşayan Türklerden kdv alınmayacak ayrıca nisana kadar kdv indirimi. var konut alacaklara bunlar bize olumlu yansır horizondan kampanya bekliyoruz hadi hayırlısı ytd

6. Günaydın herkese hayırlı günler bol kazançlar. Yeni forum hayırlı uğurlu olsun.Çoğu şirket kampanya başlattı bizde tık yok. Birşeyler bekliyoruz artık krgyo dan. Tamamen uyutma ve unutturma taktiği devam ediyor. Nereye kadar..... Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by fearlees34 Yazıyı Oku
    Günaydın herkese hayırlı günler bol kazançlar. Yeni forum hayırlı uğurlu olsun.Çoğu şirket kampanya başlattı bizde tık yok. Birşeyler bekliyoruz artık krgyo dan. Tamamen uyutma ve unutturma taktiği devam ediyor. Nereye kadar..... Ytd
    Yakında güzel haberler gelecek az daha sabır kampanyalar satışlar olacak 3 özellikle 6 aylık bilanço çokkkkkkk iyi gelebilir ytd

8. Bizim satmaya devam ediyor mu son zamanlarda ?

Sayfa 2/244 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •