Sayfa 202/244 İlkİlk ... 102152192200201202203204212 ... SonSon
Arama sonucu : 1952 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: KRGYO - Körfez GYO A.Ş.

1. Turkishbulls dan alıntıdır

"Sinyal Durumu

Sistemimiz bugün bir*NAKİTTE KAL*sinyali verdi. Önceki*SAT*tavsiyesi 2 gün önce 28.02.2018 tarihinde hisse senedi fiyatı 1,66 iken yapılmıştı. O zamandan beri*KRGYO*%-2,41*düştü.

Piyasa Görünümü

Aşağı yönlü trend sağlam gözüküyor ve ayılar kendilerinden emin ve mutlu. Fiyatların şu an geldiği yer daha önceki*SAT*sinyalimizin ne denli isabetli olduğunu kanıtlıyor."

1,60 larda tutundu gibi görmüştüm ama sanki mum çubukları öyle demiyor.. Bu sinyallere çokta itibar etmeyiniz.
    Ytd

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Reel olarak halka açıklık oranı çok düşük. Sanırım Körfez Tatil Beldesi AŞ nın elindeki hisselerde aynı gruba ait. Gyo larda halka açıklık oranını %25 üstüne olması gerekiyor.

Zaten Körfez Tatil beldesinin heran hlsse boşaltabilir endişesiyke piyasa bu hisseye uzak duruyor.

3. Bir diğer sorun, hem Kartal hem de Edremit’te ki ünitelerin satışı ağır aksak gidiyor gibi. Gayrimenkul sektörünün genel olumsuzluğundan oldukça etkilenmiş görünüyor. Şirketin bu yıl unite satış performansı temel belirleyici olur.

4.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Reel olarak halka açıklık oranı çok düşük. Sanırım Körfez Tatil Beldesi AŞ nın elindeki hisselerde aynı gruba ait. Gyo larda halka açıklık oranını %25 üstüne olması gerekiyor.

Zaten Körfez Tatil beldesinin heran hlsse boşaltabilir endişesiyke piyasa bu hisseye uzak duruyor.
    Merhaba sayın prometheus
    İki sorum olacak,
    -Sizde krgyo var mı?
    -Biz de var söylediklerinize göre satalım mı?
    Tavsiye ve cevaplarınızı bekliyorum.
    Ytd

5.  Alıntı Originally Posted by muhabere Yazıyı Oku
    Merhaba sayın prometheus
    İki sorum olacak,
    -Sizde krgyo var mı?
    -Biz de var söylediklerinize göre satalım mı?
    Tavsiye ve cevaplarınızı bekliyorum.
    Ytd .
    Yukarıda sadece durum tespiti yapıldı. Hissenin performansıda ünitelerin satış performansına ilişkili olur elbette. . Ayrıca reel bu koşullar dışındada yurdum borsasında her hareketin olması mümkün, onun içim kimse kimseye hisse pozisyonu konusunda tavsiyede bulunması doğru değil

Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Reel olarak halka açıklık oranı çok düşük. Sanırım Körfez Tatil Beldesi AŞ nın elindeki hisselerde aynı gruba ait. Gyo larda halka açıklık oranını %25 üstüne olması gerekiyor.

bu sekilde bir analiz olurmu ??

insanlari yanlis yonlendirmis oluyorsunuz ?

"yatırım tavsiyesi olarak asla değerlendirilemez"

7.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Yukarıda sadece durum tespiti yapıldı. Hissenin performansıda ünitelerin satış performansına ilişkili olur elbette. . Ayrıca reel bu koşullar dışındada yurdum borsasında her hareketin olması mümkün, onun içim kimse kimseye hisse pozisyonu konusunda tavsiyede bulunması doğru değil
    Hisseyi kötülemişsiniz o yüzden 2 soru sordum. Sizin elinizde var da satmaya mı hazırlanıyorsunuz?

8. Burada aklı başında yorum yapan 3-4 kişi var her yoruma takılıp kalmayın şirket zararda değil 45.5 milyonluk kar yapılmış sadece
    Spk bilançosunda ki standartlara göre bunu gösteremiyormuş bunu da sineye çektik ben 27 şubatta bu bilanço öncesi bizim menkulun yaptığı yüklü satıştan rahatsızım burada yazmıyorum ama bu bilançonun 10500 geleceğini bilme olasılığı çok yüksek olduğu için bu satışı yaptığını düşünüyorum.bazı arkadaşlar gibi bende özellikle bu konunun araştırılması için spkya dilekçe verdim .
    Ayrıntılar gelince paylaşırım yoğun işlerimiz olduğu için spk dan gelen cevabı buradan paylaşacağım.sizlerde spk ya bizim menkulun yaptığı 27.02 tarihinde ki bilanço öncesi yaptığı satışların incelenmesini isteyiniz bizim meydanı boş buldu yeter artık başka hisse de böyle yüklü satan py gördünüz mü ?ytd

Sayfa 202/244 İlkİlk ... 102152192200201202203204212 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •