Sayfa 234/244 İlkİlk ... 134184224232233234235236 ... SonSon
Arama sonucu : 1952 madde; 1,865 - 1,872 arası.

Konu: KRGYO - Körfez GYO A.Ş.

1. bugün artık sıra sende olmalı

2.  Alıntı Originally Posted by Leon Yazıyı Oku
    14 milyon süper kar hakkını verir İnşaallah
    hakkını vermeyi boş ver gitmediği gibi geri geri yapıyor birileri baskı uyguluyor sanırım

3. 31 ve 69 lotla işlem yapan ne demek istiyor acaba ben karaktersizim ky ye para kazandırmamak benim görevimmi demek istiyor

4.  Alıntı Originally Posted by sontrader Yazıyı Oku
    31 ve 69 lotla işlem yapan ne demek istiyor acaba ben karaktersizim ky ye para kazandırmamak benim görevimmi demek istiyor
    Önce 31 çektirecek sonra domaltıp s.k .cem diyor

kurthan

5. Yaklaşık 3 milyon lot işlem olduğu çarşamba gün invest 400 bin lot satmış yine..O kadar hacim bunun içinmiydi zaten toplam lotu çok az krgyo nun ..Haftalık olarak ta invest 1 milyon lot vermiş gözüküyor gayet güzel ...Alım tarafı dağınık gibi gözüksede tek elde olduğunu düşünüyorum ...Elinde kalanı verecekmi invest yada hangi fiyattan verecek izleyip görelim ..1.5 milyon lotu kalmış

6.  Alıntı Originally Posted by sontrader Yazıyı Oku
    Yaklaşık 3 milyon lot işlem olduğu çarşamba gün invest 400 bin lot satmış yine..O kadar hacim bunun içinmiydi zaten toplam lotu çok az krgyo nun ..Haftalık olarak ta invest 1 milyon lot vermiş gözüküyor gayet güzel ...Alım tarafı dağınık gibi gözüksede tek elde olduğunu düşünüyorum ...Elinde kalanı verecekmi invest yada hangi fiyattan verecek izleyip görelim ..1.5 milyon lotu kalmış
    Körfez tatil beldesi aş nin elindeki hisseleri de dağıtıp dolaşıma sokuyor olabilirler

7. ınvest satış baskısı bitmeden bir nane olmaz sanırı adam habire satıyor

8. ne zaman 1.54 ustune atıp kapanışlar yaparsa o zaman belki bir hareket olası

Sayfa 234/244 İlkİlk ... 134184224232233234235236 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •