Sayfa 51/244 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 1952 madde; 401 - 408 arası.

Konu: KRGYO - Körfez GYO A.Ş.

1. Kâğıtta 100 milyon tl üzeri nakit beklentisi ve 40 milyon geçen yıl ve bu yılın 3 aylık kar toplamı ve 66 milyon sermaye var bu ne demek kısa vadeli fiyatlamalar sadece moral bozabilir ama orta vade kazandıracaktır çünkü sermaye kadar vey daha fazlası kadar kar potansiyeli mevcut ağırlıklı ortalamalardan dönecektir bilanço beklentisi ile ytd

2. Ağarlıklı ortalama kaç acaba

ASUS_Z010D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 50 günlük 1,83 100 günlük 1,82 buralar kuvvetli destek noktaları ben. Yarın dönüş bekliyorum yukarıya malı dağıtırken bile topladılar ytd

4. sayın yavtan bende yaklaşık 15 yıldır borsa ile ugraşıyorum bu kagıt 2016-12 aylıkta sanırım 36 mln civarı kar açıkladı ve bu hiç satın alınmadı neden kagıt toplu çünkü piyasada alacak mal yok idi verilere göre.. sonra 1,70-2,20 hareketi oldu ve aşagıya dogru salınmaya kagıt bugün 1,84 hareketin adı silkeleme konduki daha öncede söyledim %6 sı açık kagıtta kim kimi silkeliyor pek anlayamıyorum vede dediginiz gibi kar beklentileri sermayesi kadar ise bu kagıdın eski borsacıların deyimiyle 10 tl olması gerekir belki bilirsiniz bir kagıt sermayesi kadar kar verirse 10 tl degeridir diye...umarım herşey iyi olur ama alım için acele etmiyorum çünkü biizim ve global dolayısıyla hisse sahipleri pekte hisse ile ilgili degiller gibi selamlar

5. Madem 15 yıllık deneyimin var sen soyle nerden alınır son kurşunu oraya saklayalım

ASUS_Z010D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bu hisse de teknik analiz çalışmaz, o yüzden şu fiyattan alınır satılır diye öngörmek yanlış olur. Ne zaman ki hisseyi aşağıya alan spekcikler artık bir hareket çekelim derse o zaman yükselmeye başlıyor. Adamlar şu anda ortalama 2,0'lerden aldıkları hisseleri 1,8X lerden dağıtıyor görüntüsü veriyorlar. Nereye kadar devam edecek.

7. Bu arada işlem yapan aracı kurumların çoğu aynı kişi/lere hizmet ediyor. Dolayısıyla doldur boşalt işlemlerine kanmayın.

8. Ben 1.75 leri bekleyebilirim fakat eger canlı izliyor iseniz hareketlere bakarak buralardan alım yapabilirim tamamen tahta hareketlerine baglı olarak eger kar tahminleri ve sürdürebilirlik devam ederse buralardan iyi prim bırakabilir gibi ytd

Venus_V3_5040 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 51/244 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •