Sayfa 74/244 İlkİlk ... 2464727374757684124174 ... SonSon
Arama sonucu : 1952 madde; 585 - 592 arası.

Konu: KRGYO - Körfez GYO A.Ş.

1. Halka açıklık artacak bu şirket tarafından açıklandı şuan ki fiyatlar ile b grubu 1 ocakta kesin a grubu için halka açıklığının artacak miktarı önemli galip baba b grubu a grubu gyo sever ve krgyo mutlaka toplayacak ben şahsen bunu bekliyorum krgyo a grubu yolunda devam edecek ve yeni projeler için sermaye artırımı ,artırımları olabilir beklentiler devam ediyor ve satışta ki gayrimenkuller var beklemeye devam 2,5 dan bir kısmını satmıştım ve onları yerine koymaya başladım 2017 KRGYO yılı olacak normal şartlarda ytd

2.  Alıntı Originally Posted by ist2011 Yazıyı Oku
    kenardan izlemeye aldık
    projeleri ne aşamada, teslim durumu nasıl, bilançoya ne oradan yansımış veya yansiyacak. 2017 6 aylıklarda tam anlaşılır gelmedi. hisseyi ve firmayı tanıyan bilgi verebilir mi. teşekkürler şimdiden. 2,00 altı sarkarak başladığı yere mi dönecek yoksa yarım bıraktığı harekete devam mı edecek. ayrıca bu aralar galip aga metro tüm gyo lara saldırıyor, bunu da gözüne kestirir mi. potansiyeli mevcut hisse gibi duruyor. ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

C grubu bir şirket.
    Bilanço kârlı
    B grubuna aday
    İşlem adedi arttıkca ve yatırımlar ön plana çıkınca A grubuna aday
    Halka açıklık çok az, arttırılması yönünde hisseye pozitif katkı sağlayacağını düşünüyorum.
    İsmi ile de ön plana çıkacak görüntüde

Beklemeye değer.

Yazılanlar kendi fikrim olup, yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz, ayrıca başkaları sizlere zarar ettirebilir.

3. Mynette yine en çok izlenenler arasında.Artik siran gelmedimi.Bu kadar baskı niye.

4. Yeni bir siyasi gündwm var galiba ve büyükler haberli bu işten sanki

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Günlerdir Mynette izlenenler arasında ama yerinde saymaya devam ediyor.Neler oluyor?

6.  Alıntı Originally Posted by atlantik13 Yazıyı Oku
    Günlerdir Mynette izlenenler arasında ama yerinde saymaya devam ediyor.Neler oluyor?
    Klasik oyun o temel veriler iyi 110 milyona yakın stok hazırda 25 milyon iç kaynaklarda para sermaye artırımı beklentisi 66 milyon sermaye e o zaman ytd

7. metro ile glp aga nın takip listesine sıra buna gelirmi diye geçirmiyor değilim. Potansiyeli olan(bilecek) bir GYO gibi duruyor.
    işlem hacmi artana kadar sadece izliyorum. yukarı yönlü işlem hacimleri görürsem de alarm kurdum bekliorum.
    ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

8. Bu kağıt adamı deli eder ey spek bayram üstü güldür milleti sevinelim bari çek 3 tlye dua al bayramın güzel geçer dua dua dua.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 74/244 İlkİlk ... 2464727374757684124174 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •