Sayfa 219/244 İlkİlk ... 119169209217218219220221229 ... SonSon
Arama sonucu : 1952 madde; 1,745 - 1,752 arası.

Konu: KRGYO - Körfez GYO A.Ş.

1. Buralara gelmesi de Bizim Menkul un satışlarındandır unutmayın.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ***Şahsi görüşlerim beni bağlar. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ,zarar edebilirsiniz.

2. bizim menkul bu hissenin piyasası bozan kurum bizim menkul güven olmaz dün aldığı yarın satar önceden yaptığı gibi

SM-G710 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. krgyo 5,40 kadar yolu var
    Burada yapmış olduğum yorumlar ve görüşler beni bağlar yatırım tavsiyesi değildir.@erbeyim63

4.  Alıntı Originally Posted by Helde Yazıyı Oku
    krgyo 5,40 kadar yolu var
    İnanmak için güzel bir gündeyim lütfen ikna eder misin? Şahsen teknik işe yaramıyor bu hissede bunu biliyorum. Hacim sorunu yaşıyor azıcık reklam yapılsa belki gider ama şu hali ile yoruyor insanı

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 1.60 geçemez haber olmadan hiç atlamayın elinizdeki parayı alırlar çok sığ hisse haber olmadan götürmezler twitter hasan adında biri sürekli reklamını yapıyor dikkatli olun

SM-G710 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Burada yapmış olduğum yorumlar ve görüşler beni bağlar yatırım tavsiyesi değildir.@erbeyim63

7. Bu hissedeki fikrimi söyleyeyim.Şu an C grubundayız,eğer bu firmayı B grubuna sokmak isterlerse o zaman hacimli yükselişler olabilir. Bilançosuna banka borcu olmayan,nakdi ve stokları bulunan ender firmalardan.Buraları haketmiyor ama dediğim gibi birilerinin el atması lazım.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ***Şahsi görüşlerim beni bağlar. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ,zarar edebilirsiniz.

8. C den b ye geçmeyi önce patron istemeli o zaman olur bu hacim ve hissenin ilerlemesi ancak ben megapta da buna benzer bekledim hacimsiz ama şimdi geldiği nokta görünüyor. Önemli değil benim vaktim çok 2023 olmadı ömür yeterde 2071 olmadı torunlara emanet

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 219/244 İlkİlk ... 119169209217218219220221229 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •