Sayfa 65/244 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon
Arama sonucu : 1952 madde; 513 - 520 arası.

Konu: KRGYO - Körfez GYO A.Ş.

1. Bilançosunu kaçında açıklayacak

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. En son gun ayin 9u ama buyuk ihtimal bugun aksam yada yarin sabah aciklanir cunku buyuklerimiz bilanco oncesi hissenin artmasina izin vermesi bugun

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by smily Yazıyı Oku
    En son gun ayin 9u ama buyuk ihtimal bugun aksam yada yarin sabah aciklanir cunku buyuklerimiz bilanco oncesi hissenin artmasina izin vermesi bugun

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bekleriz ne olacak burda çok bekleyen ky kardeşlerimiz var eskiler ben dün 2 bugün 3 kısmetten ötesi yok kısmetimizde ne varsa kar veya zarar..

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 3/1 ile devam az bir lot kaldı alan hayrını görsün 1 hafta 10 gün dinlenebilir hayırlısı ytd

5. Banka borcu olmayıp o kadar nakit ve mal varlığı varken sabırla beklemek en güzel ödül olacak inşallah.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ***Şahsi görüşlerim beni bağlar. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ,zarar edebilirsiniz.

6. Bu hisse de yeni proje veya projeler için sermaye artırımı zaruri 66 milyon sermaye günümüz şartları için az bir sermaye 3 aylık bilanço karı ile 25 milyon var buna 6 aylık ve 9-12 aylıklar eklenirse 1-1 veya 1-2 sermaye artırımı mümkün bu da beklenti demek bekleyen kazanabilir ben 3/1 portföyü KRGYO da devam 3/2 yi devrettim Hayırlı uğurlu olsun alana kağıdı yükselten ykb ve işbank bu gün bir miktar maldan çıktı yeni alıcıların gücü tahtayı 3,5-4 aralığına çekebilir ben 9-12 aylıkta iyi karlar ve projeler bekliyorum ytd

7. Pasta paylaşabilir misiniz? Kimler aldı kimler sattı?

8. Pasta paylaşacak arkadaşa şimdiden teşekkürler

Sayfa 65/244 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •