Sayfa 217/244 İlkİlk ... 117167207215216217218219227 ... SonSon
Arama sonucu : 1952 madde; 1,729 - 1,736 arası.

Konu: KRGYO - Körfez GYO A.Ş.

1. uyusunda büyüsün..

2. Allah belanızı versin. Şirketler yönetim kurulunun ve piyasa yapicilarinin oyuncağı haline gelmiş genel kurulda yönetim kurulu üyelerine aylık 2500 TL huzur hakkı ödenmesine karar veriyorlar günlük işlem hacmi şuana kadar sadece 1000 TL oda canı sıkılan birkaç kişinin alıs satışları

Ytd

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. tam bir ***insin.

4. piyasa yapıcı 1 aydan beri işlem yapmıyo *** ölürdü kaadı.

5.  Alıntı Originally Posted by zafer41 Yazıyı Oku
    piyasa yapıcı 1 aydan beri işlem yapmıyo *** ölürdü kaadı.
    Piyasa duzucusu ölürmu hic, Allah böyle kansizlarin ömrünü uzun veriyor.

6. Piyasa yapıcısı pi.i 2,60 dan sattığın 3 milyon lotu ne zaman yerine koyacaksın AMK çocuğu şirketle bir olup hissenin a.s.niz sizin ben a.s. o.....pu çocuğu, 1,15 den halka arz ettin çek 1,15 a.s. p.ci.ytd

7. Allah belanızı versin . İyice sahipsiz kaldı Allah'ın belası şirket , 1 lot bile işlem olmadan devre kesici geldi piyasa bozucusunun a.s. o.c. rahatladin mi AMK tahtanın a.s. pic oğlu pic ytd

8. Bu kadar düşecektin o zaman niye yükseltiyorsun adi karaktersiz..

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ***Şahsi görüşlerim beni bağlar. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ,zarar edebilirsiniz.

Sayfa 217/244 İlkİlk ... 117167207215216217218219227 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •