Sayfa 207/244 İlkİlk ... 107157197205206207208209217 ... SonSon
Arama sonucu : 1952 madde; 1,649 - 1,656 arası.

Konu: KRGYO - Körfez GYO A.Ş.

Sayın

*

İlgi: 04 Mart 2018 tarihli e-posta mesajınız.

*

Borsamız, 6362 Sayılı Sermaye Piyasası Kanunu 67. Maddeye dayanarak â€kota alınma, kottan çıkarılma ile borsada işlem görme ve işlem görmenin durdurulması; emirlerin iletilmesi ve eşleştirilmesi; gerçekleştirilen işlemlere ilişkin yükümlülüklerin*zamanında yerine getirilmesi; Borsada işlem yapma yetkisinin verilmesi; disiplin düzenlemelerinin yürütülmesi; Borsa gelirleri ile bunların tahsili; uyuşmazlıkların çözülmesi; Borsa, borsanın pay sahipleri ve/veya piyasa işleticisi arasındaki muhtemel çıkar*çatışmalarının önüne geçilmesi; Borsaların, işletim, denetim ve gözetim sistemleri; piyasa oluşturma, işletme ve yönetilmesi†faaliyetleri kapsamında görev ve yetkisi çerçevesinde çalışmaktadır.

*

Menkul kıymet fiyatlarını ve yatırımcıların yatırım kararını etkileyebilecek tüm gelişmeler Sermaye Piyasası düzenlemeleri çerçevesinde sorumlularca Kamuyu Aydınlatma Platformu web sitesinde (www.kap.org.tr)*yayınlanmakta olup, bu çerçevede, ortaklıkların açıklama yapma yükümlülüklerine ilişkin sorumlu oldukları düzenlenmiştir.

*

Diğer taraftan, Borsamız piyasalarında işlem gören paylarda gerçekleşen her türlü fiyat ve miktar hareketlerinin, Borsamızda kurulu olan ve belirli kriterlere göre çalışan gözetim sisteminin yanı sıra, bu paylar hakkında Borsamıza ulaşanihbar ve şikayet başvuruları ile yazılı ve görsel basında yer alan haberlerin de dikkate alınması ve değerlendirilmesi suretiyle izlenerek incelendiğini, şüpheli bir hususa rastlanılması halinde konunun yetkili mercii olan Sermaye Piyasası Kurulu’na (SPK)*iletildiğini ifade ederiz.

*

Sermaye Piyasası Kanununun yürütmesi Sermaye Piyasası Kurulu tarafından yapılmaktadır. Netice olarak, başvurunuzun aynı zamanda SPK’ya da iletildiğini ve aşağıda iletişim bilgilerine yer verilen SPK’nın*https://beb.spk.gov.tr/?submenuheader=null*linkinden de bizzat başvurma imkanınızın mevcut olduğunu belirtiriz.

*

Saygılarımızla,

BORSA İSTANBUL A.Ş.

Yatırımcı Danışma Merkezi

Bist konu benim ilgi alanim disinda diyerek, spk 'ya havale etmis.

bimer uzerinden spk'ya yaptigim basvuru da tam cozemedigim bir bicimde Spk oncesi Basbakan yard. sn. Mehmet Simsek tarafina yonlendirildi yaziyor.

bakalim spk'ya ulasinca cvp ne olacak, bekliyoruz ???

"yatırım tavsiyesi olarak asla değerlendirilemez"
    Son düzenleme : hayek; 06-03-2018 saat: 20:02.

2. Alış kademesine tek lot çalışan arkadaş spk şuan tahtayı izliyor da Bilgin olsun ziraat ytd

3.  Alıntı Originally Posted by yav_tan Yazıyı Oku
    Alış kademesine tek lot çalışan arkadaş spk şuan tahtayı izliyor da Bilgin olsun ziraat ytd
    Oynamaya devam edin bakalım en son kim gülecek tahtada oyun çevirenler az kaldı size de güZel bir sürprizim olacak ytd

4. yavtan adamsın
    Yazdıklarım sesli düşüncelerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes yatırım kararını verirken kendi hür iradesiyle verir.

5.  Alıntı Originally Posted by m_tech Yazıyı Oku
    yavtan adamsın
    Bu kağıtta ki işlemleri inceletiyorum bir tradere bazı kurumların işlemleri dikkat çekici
    Onları tam okeyleyince spkya onlarıda şikayet edeceğim vakıf bugün kü görevi devralmış
    Birilerinin canı fena yanacak maddi manevi suç teşkil eden işlemler şüphesi var işbank
    Vakıf halk ak garanti ziraat ykb bunlar muhtemelen birlikte hareket ediyorlar ytd

6.  Alıntı Originally Posted by yav_tan Yazıyı Oku
    Bu kağıtta ki işlemleri inceletiyorum bir tradere bazı kurumların işlemleri dikkat çekici
    Onları tam okeyleyince spkya onlarıda şikayet edeceğim vakıf bugün kü görevi devralmış
    Birilerinin canı fena yanacak maddi manevi suç teşkil eden işlemler şüphesi var işbank
    Vakıf halk ak garanti ziraat ykb bunlar muhtemelen birlikte hareket ediyorlar ytd
    Soyledikleriniz ile birilerinin gözü korksun istiyorsanız bu adamlar piyasayı kanunları ve yaptığı işlemleri senden benden iyi biliyorlar bu yüzden gözleri korkup da kağıdı yukarı taşımazlar sadece söylediklerinizi umut bekleyen birkaç çaresiz inanabilir onlara da yazık olur. SPK veya başka bir kurum ceza verecek olsaydı Galip Öztürk'e verirdi. Adam ozgyo'ni 1,50 den 6,58 e taşıdı hiç bir yetkili kurum kardeşim sen ne yapıyorsun bile demedi. Bende 27.02.2018 tarihinde Krgyo da yapilan işlemlerin incelenmesi için şikayet ettim ama hiç umudum yok SPK bu kadar şikâyeti dikkate alır da inceler ise belki insider trading ile ceza verebilir başka hiç bir suç teşkil eden unsur ben göremiyorum umarım siz haklı çıkarsınız ve ben yanilirim

Ytd

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by osumer Yazıyı Oku
    Soyledikleriniz ile birilerinin gözü korksun istiyorsanız bu adamlar piyasayı kanunları ve yaptığı işlemleri senden benden iyi biliyorlar bu yüzden gözleri korkup da kağıdı yukarı taşımazlar sadece söylediklerinizi umut bekleyen birkaç çaresiz inanabilir onlara da yazık olur. SPK veya başka bir kurum ceza verecek olsaydı Galip Öztürk'e verirdi. Adam ozgyo'ni 1,50 den 6,58 e taşıdı hiç bir yetkili kurum kardeşim sen ne yapıyorsun bile demedi. Bende 27.02.2018 tarihinde Krgyo da yapilan işlemlerin incelenmesi için şikayet ettim ama hiç umudum yok SPK bu kadar şikâyeti dikkate alır da inceler ise belki insider trading ile ceza verebilir başka hiç bir suç teşkil eden unsur ben göremiyorum umarım siz haklı çıkarsınız ve ben yanilirim

Ytd

valla bende sikayet ettim ama daha once servet gyo'da yazdiklari gibi bir cevap bekliyorum ??

oradada aleni islemleri sikayet etmistim !

bana "eger bir suc unsuru varsa spk bultenlerinden takip ediniz"

hikaye yani... ama biz gorevimizi yerine getirdikmi, getirdik

"yatırım tavsiyesi olarak asla değerlendirilemez"

8. Bu kadar ahlâksızlık olmaz, borsa ya açılmış şirketler bedenini satan kadınlardan bile ahlaksız, spektler ile veya piyasa yapıcıları ile bir olup gözünü garibanin cebine dikiyor yazıklar olsun amaçlarına ulaşmak için yapmadıkları ahlâksızlık yok . Ytd

Sayfa 207/244 İlkİlk ... 107157197205206207208209217 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •