Sayfa 147/244 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197 ... SonSon
Arama sonucu : 1952 madde; 1,169 - 1,176 arası.

Konu: KRGYO - Körfez GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by akrep Yazıyı Oku
    sn osumer buralardanda alıcı gelmiyorsa durum kötü o zaman..
    Aslında durum kötü değil sıkıcı, her mal eninde sonunda değerini bulur buda eninde sonunda değerini bulacak fakat sıkıcı bir şekilde olacak bu süreç şimdilik bizim menkul 1,80 altında satış yapmıyor. Hatta tekrar dan toplamaya başladı halka açıklık oranı şuanda 8,16 yavaş yavaş topluyor. ky kendini kontrol edip satış yapmaz ise hisse yi çok fazla dusuremezler artık, şirket 2014 yılında%25 iskonto lu olarak 1,15 TL ye halka arz edildi dolar o gün 2,10 TL idi şimdi dolar 3,95 TL yapılan iskontoyu hesaplamaz, 3 yıllık dolar faizini ve şirketin büyümesini düşünmez isen bile dolar karşısında hissenin minimum 2,20 TL olması gerekir. Ev alıyormuş gibi her ay hisse fiyatına bakmadan bu seviyelerden alım yapmak en mantiklisi. Ytd.

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : osumer; 30-11-2017 saat: 20:15.

2. krgyo.jpg

Arkadaşlar ayrıntılı olarak grafik çizdim. Bu grafiğe göre yarın tavan çekmesi lazım. Ama hisse ile ilgili bir kavga var ise bir oyun dönüyorsa bilemem. Son düşüşte ikili dip olayı var gibi, bu hisseyi sert yukarı taşır anlamı vardır. Çok sığ işlem yapıyor. Kanalın üstüne atması gerekirken, enteresan bir şekilde kanalın içini bırak altına atmayı başardılar. Ben 1,80 üstüne atacağını umuyorum.

Yazdıklarım kendime notlar olup, kimse için al yada sat tavsiyesinde bulunmuyorum, zaten suç olduğunu biliyorsunuz. Sadece sayfada not olarak kalsın. @finanskoylu33

3.  Alıntı Originally Posted by yav_tan Yazıyı Oku
    Uzun yazmışsın ama bazı tespitlerin doğru değil herşeyi burada yazamam dönüşe bak bak mal belli bazı kurumlarda toplandı yani mal
    Dağıtılmadı siz malın dağıtıldığını düşünüyorsunuz takasa bakın iyi inceleyin başka şeylerde var ama şuan gerek yok onlar biliyorlar ytd
    2.11.2017 tarihinde hisse fiyatı 1,83 TL idi toplam 16 milyon 500 bin lotun 11 milyon 330 bini gedik ve bizim menkul de idi bu kurumlardaki ky'i saymaz isek geri kalan 5 milyon lot ky nin elinde ve bu hisse için ciddi bir rakam. Piyasa yapıcısı tek tek lot sayıyordur. Bundan emin olun. Bizim menkul 1 yil içerisinde 3,5 milyon lot sattı 1 yil önce hisse fiyati yaklaşık 1,40 TL idi 3,5 milyon lotu ortalama 2,2 TL ye satmış olsa hisse başına 0,8 TL kar 3,5 milyon lotta al sat yaparken kazandığı kar hariç net 2,8 milyon kâr bizim menkul un kasasına girdi. 1 yil önce bizim menkul un elinde 8,5 milyon lot vardı maliyeti muhtemelen 1,15 TL dir o günkü değeri ise 11 milyon TL hesabı şöyle yaparsak 11 milyon sermayen ile 1 yil içersinde 2,8 milyon net kardasin ve elinde halen 5,5 milyon lotun var güzel kazanç piyasa yapıcısı piyasayı güzel geçermiş ytd 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bugün iş bankası yaklaşık 29 bin lot ile alımların %86 sini almış parasal değeri yaklaşık 44 bin TL bu muhtemelen ky dir. Tek temennim büyük bir alıcının ilk adımlarının olması .ytd

5. Yorumlar ve bilgilendirmeler için teşekkür ederim arkadaşlar bu şekilde teknik ve temel yaklaşımlar bizleri biraz daha bilinçlendiriyor...

Venus_V3_5040 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by osumer Yazıyı Oku
    Bugün iş bankası yaklaşık 29 bin lot ile alımların %86 sini almış parasal değeri yaklaşık 44 bin TL bu muhtemelen ky dir. Tek temennim büyük bir alıcının ilk adımlarının olması .ytd

Küçük ölçekli yatırımcıdır, benim gibi ;) ;)

7. @Galip_Ozturk #KRGYO gelecek B olacak 5.5
    Çerkes sözü olsun biz Çerkesler kafamıza koyduğumuzu yaparız.
    Twiterde bazı arkadaşlar yazmış ben bunu çokkkk önce yazdım
    Bakalım tahminim tutacak mı ? Şuan metro değil yan kurumlar var ytd )

Sayfa 147/244 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •